20.12.2020

„Nasz Święty Mikołaj ma takie zwyczaje, że wszystkim dzieciakom moc radości daje….”

W naszym przedszkolu już można poczuć świąteczny nastrój. Zawieszone zostały dekoracje zimowe, w salach rozbłysły światełka, a w tle można usłyszeć muzykę świąteczną. W takiej atmosferze nasze dzieci oczekiwały na bardzo ważnego gościa czyli Świętego Mikołaja, który odwiedza nasze przedszkole każdego roku. W dniu 7.12.2020 na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na początku dzieci zaprezentowały krótkie przedstawienie i śpiewały piosenki dla specjalnego gościa. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezenty, a dodatkowo miał prezenty dla każdej z grup. Dzieci z radością zaglądały do paczek i dziękowały Mikołajkowi. Prezenty otrzymali również uczniowie starszych klas, uczęszczający do szkoły. Na zamieszczonych zdjęciach widać, że spotkanie z Mikołajek przyniosło wiele radości.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 8
  • 29