22.09.2019

SK Caritas znów pomaga małemu Julkowi!

Kiedy po wakacjach wróciliśmy do szkoły, dowiedzieliśmy się o losach Julka Świderskiego, któremu pomagaliśmy w lutym, aby mógł wyjechać do USA w celu zoperowania jego chorego serduszka. Operacja przebiegła pomyślnie, a chłopiec powoli powracał do zdrowia. Cieszyliśmy się ogromnie, że przez nasz maleńki wkład w akcję, mogliśmy przyczynić się do radości innych. Jednak kilka dni później Fundacja „Czas nadziei” zamieściła w Internecie prośbę od zmartwionych rodziców chłopczyka. Uczniowie naszej szkoły znów pokazali swoje „serducha”. Działaniami pokierowała najstarsza młodzież naszej szkoły, a do niej włączyli się młodsi uczniowie. Akcja polegała na zbiórce pieniążków do skarbonek oraz na sprzedaży upieczonych w domach uczniów ciasteczek i ciast.Po raz kolejny chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy wspierają naszą szkołę w działaniach w ramach wolontariatu, przekazując przez swoje dziecko pomoc finansową oraz poświęcając swój czas na przygotowanie słodkości.

img

imgimg

4
Dodaj Komentarz
 • 13
 • 16
 • 10
Komentarze
 • 217.99.xxx.xxx
 • A.J.
  A.J.
  194.242.xxx.xxx
  2019-09-27 10:58 | Temat: Pomocni
  ODPOWIEDZ

  Świetna Robota !!!
  Jestem z Was dumna!!

 • wilczki
  wilczki
  178.36.xxx.xxx
  2019-09-22 22:43 | Temat: SKO Wilkowo
  ODPOWIEDZ

  ☸ڿڰۣ----POZDRAWIAMY☸ڿڰۣ-----
  ☸ڿڰۣWEEKENDOWO ☸ڿڰۣ
  **********************
  __¶______(¯`v´¯)__¶¶
  __¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶
  __¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶
  ___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶
  ___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶
  _(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶
  _(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯)
  ___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯)
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯)
  ¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯)
  ¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._)
  ¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._)
  ___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶
  __§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶
  ___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§
  ___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  ___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶
  _____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶
  _______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶
  _____________¶¶¶¶¶
  _____________¶¶¶¶¶
  __________¶¶¶¶¶¶¶¶
  Życzymy wspaniałej niedzieli.

  Warto pomagać.
  Jesteście wspaniali, brawka.

 • Sp3Bart
  Sp3Bart
  176.97.xxx.xxx
  2019-09-22 20:04 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Super akcja. Pozdrawiamy