09.12.2012

Konkurs "Liczę i płacę"

W Naszej Szkole odbyła się kolejna edycja konkursu "Liczę i płacę". Konkurs skierowany był do uczniów klas IV,V,VI. Uczniowie tych klas rywalizowali między sobą w wielu konkurencjach wykazując się wieloma umiejetnościami z dziedziny matematyki i bankowości. Uczniów oceniało jury w składzie (od lewej): Pani Patrycja Malczyk-przedstawieciel Banku PKO BP,Pani Maria Mencel-Żylińska -Wicedyrektor Naszej Szkoły, Pani Bogumiła Kobylińska-nauczyciel, Pan Hubert Piasecki -nauczyciel. Największą liczbę punktów i tym samym pierwsze miejsce uzyskała klasa V. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez SKO i PKO BP . Dodatkowym wyróżnieniem dla uczniów była przyjemność otrzymania nagród z rąk Pani Patrycji Malczyk, która z ramienia Banku PKO BP czuwa nad działalnością SKO w Naszej Szkole.

 

IMG_0966.JPG

IMG_0960.JPG

IMG_0962.JPG

 

IMG_0964.JPG

 

IMG_0970.JPG

 

IMG_0971.JPG

 

IMG_0975.JPG

 

1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 1
  • 4
Komentarze