1 2 3 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
3
Blog SKO

SKO przy Zespole Szkół nr 11 w Kaliszu

SKO przy Zespole Szkół nr 11 w Kaliszu

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Sylwia Baranowska - jestem nauczycielem i opiekunem Szkolej Kasy Oszczędności w Zespole Szkół Specjalnych nr 11 w Kaliszu. Mam niebywałą przyjemność reprezentować tutaj wszystkich uczniów Naszej Szkoły. W ich imieniu będę opisywała wszystkie wydarzenia ,a w szczególności te, które dotyczą tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszam do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Szkół Specjalnych

7 marca 2013 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny.Wpisał sie on już w historię Naszej Szkoły gdyż organizowany jest juz od 8 lat.Pomysłodawczynią ,inicjatorką i głównym organizatorem konkursu jest nauczycielka matematyki Pani Joanna Różycka.

15

Mamy swoje LOGO

Dzięki uprzejmości kaliskiej firmy BIURO INFORMAT mamy swoje LOGO.Firma ta zaprojektowała nasze LOGO jak równiez wykonała nadruki na koszulkach naszych SKO-wiczów. Jesteśmy bardzo wdzięczni właścicielom tej firmy, gdyż wykonali to dla nas bezpłatnie -dołączyli tym samym do grona przyjaciół Naszej S ...

7

Konkurs "Liczę i płacę"

W Naszej Szkole odbyła się kolejna edycja konkursu "Liczę i płacę". Konkurs skierowany był do uczniów klas IV,V,VI. Uczniowie tych klas rywalizowali między sobą w wielu konkurencjach wykazując się wieloma umiejetnościami z dziedziny matematyki i bankowości. Uczniów oceniało jury w składzie (od lewej ...

1

Teatrzyk

W nagrodę dla wszystkich dzieci ,które zbierały kasztany SKO ufundowało teatrzyk ,który wystąpił 13 listopada z przedstawieniem pt."Przygody wróbelka Elemelka". Aktorzy przygotowali wspaniałe i bardzo mądre przedstawienie .Tym bardziej było miło, ponieważ do wspólnej zabawy aktorzy włączyli publicz ...

0

Szkolna promocja bloga

Kolejny już raz próbujemy zareklamować naszego bloga. W tym celu zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy ulotki,które rozpowszechniamy wśród naszych przyjaciół,uczniów i pracowników szkoły. Mamy nadzieję,że przybywać nam będzie osób ,które "polubią" nasz blog.

2

Koło SKO

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na zajęcia koła SKO "Mali artyści".Spotykamy się w każdy wtorek od godziny 12.35.Zajęcia prowadzone są przez Panią Sylwię Baranowską oraz Panią Dagmarę Kołacińską. Zapraszamy!!

2

Kasztanobranie

Tradycyjnie już ,jak co roku ogłosiliśmy jesienne kasztanobranie.Odzew był niesamowity-zaangażowali się uczniowie,ale także całe ich rodziny.Nie zawiedli także nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Niebawem relacja z rozdania nagród zasłużonym zbieraczom,a poniżej efekty tegorocznej ,jak dotąd rekordo ...

0

Podsumowanie akcji "KOREK"

Dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom,nauczycielom,pozostałym pracownikom Szkoły,że tak bardzo zaangażowali się w zbiórkę korków dla Mikołajka.Oto efekt:)

0

NASZ MISTRZ

Zbliża się koniec roku szkolnego...Z tego miejsca chciałabym przybliżyć Wam sylwetkę naszego MISTRZA:)

0

DZIEŃ OTWARTY

11 maja otworzyliśmy drzwi Naszej Szkoły dla wszystkich zainteresowanych rodziców i ich dzieci. Nasi goście mogli obejrzeć szkołę ,przyblizyliśmy im także naszą działalność w szkole.

0
1 2 3 następna ostatnia