26.10.2018

Świętujemy szóste urodziny!

W czwartek, 25 października 2018r. rozpoczęliśmy trzydniowe obchody szóstych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole.

W tym dniu uczniowie klas czwartych rozwiązywali test w ramach turnieju SKO pod hasłem "SKO na szóstkę". Uczniowie zmagali się z rebusami, zagadkami, krzyżówkami związanymi z oszczędzaniem w SKO, zadaniami matematycznymi oraz zadaniami z przedsiębiorczości.

Główne obchody odbędą się w piątek, 26 października - dokładnie w szóstą rocznicę powstania SKO w Czechach. Uczniowie klas I-V wezmą udział w przedstawieniu promującym SKO pod hasłem "SKO to jest to!". Z kolei klasy czwarte kontynuować będą zmagania w turnieju SKO - tym razem będzie to część sportowa połączona z wiedzą matematyczną. Do naszej szkoły zawitają również specjalni goście. 

img

img

img

2
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 16
  • 18
Komentarze