1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Mikołajki w szkole

6 grudnia w naszej szkole odbyły się „Mikołajki”. Jak co roku odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas wspaniałymi prezentami. Swoją wizytą sprawił dzieciom dużo radości i zapewnił, że odwiedzi ich za rok.

0

Klasa 3a dobrze wie, jak na jezdni zachować się

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego w ramach programu autorskiego „Bezpieczny uczeń” w klasie 3a odbywają się lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

1

Konkurs na plakat promujący SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole ogłosiła konkurs dla klas trzecich na plakat promujący SKO. Dzisiaj prezentujemy plakat wykonany przez uczniów klasy 3b.

1

Z policjantem o bezpieczeństwie

W środę, 27 listopada 2019r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z policjantem w ramach projektu „Bezpiecznie rowerem przez Gminę Zduńska Wola”. Projekt realizuje Gmina Zduńska Wola we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli oraz Stowarzyszeniem na rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży „R ...

0

Konkurs na kartę płatniczą na 85-lecie SKO

SKO ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie i PKO Bank Polski w Nowym Mieście Lubawskim zapraszają wszystkich sko-wiczów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Projekt karty płatniczej - 85 lat SKO".

1

Zasad bezpieczeństwa na drodze ciąg dalszy

Kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać, aby na drodze nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.

1

Gminny Dzień Misia Pluszowego

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś maskotka powstał 117 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie.

0

Góra grosza

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej, dwudziestej już edycji zbiórki monet GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najwa ...

1

Lekcja o bezpieczeństwie

Uczniowie klasy 2b pod kierunkiem wychowawcy Bogusławy Damas wzięli udział w lekcji dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

2
1 2 3 następna ostatnia