1 2 3 następna ostatnia

Wyniki konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”
Sprawdź czy jesteś na liście laureatów
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza szósty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

7

Wycieczka na lodowisko

Tuż po feriach zimowych uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wyjeździe na lodowisko mieszczące się w Łodzi. Zajęcia na lodzie były dla nich atrakcyjną formą ruchu.

6

Walentynki z SKO

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole święto zakochanych. Uczniowie szkoły podstawowej i przedszkola przygotowali mnóstwo kolorowych walentynek wyrażających ich wzajemne sympatie. Przedstawiciele uczniów rozdali zebrane wcześniej kartki.

2

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Za nami już pierwsze pytanie w II etapie konkursu "Pytanie na blogu".

9

Książka - sposób na nudę

W feryjny poniedziałek każdy chętny mógł spędzić ciekawie czas w bibliotece szkolnej. Oprócz tradycyjnego wypożyczania można było poszperać w księgozbiorze, skorzystać z e-booków, poznać tajniki pracy bibliotekarza.

6

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie w II etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż etap ten składa się z pięciu comiesięcznych pytań.

20

Mamy nagrodę!

Miło nam poinformować, iż nasz blog otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc styczeń. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

21

Ferie z SKO - znamy zwycięzców!

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole była organizatorem konkursu pt. "Ferie z SKO". Dziś poznajemy zwycięzców.

1

Ferie z ekonomią w Czechach - podsumowanie

W pierwszym tygodniu zimowych ferii grupa gimnazjalistów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach brała udział w projekcie edukacyjnym „Ferie z ekonomią” organizowanym przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

3
1 2 3 następna ostatnia