1 2 3 następna ostatnia

Wyniki konkursu "Pytanie na Szkolnych Blogach"
Ogłoszenie laureatów z dn. 19.04.2018
12
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Z SKO nakrętki zbieramy

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki nakrętek.

5

Mamy kolejnego laptopa!

Nasza szkoła, dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności, wzbogaciła się o kolejnego laptopa. Zakup był możliwy, dzięki wygranej w konkursie "SKO Blog Miesiąca", w którym zdobyliśmy bony upominkowe do Empiku w wysokości 1 tys. zł. Pozostałą kwotę dołożyliśmy z nagrody drugiego stopnia zdobytej w konkursie d ...

7

Kucharz w przedszkolu

Do naszego przedszkola zawitał tata Jasia z grupy 3-latków pan Jerzy Szczęśniak. Strój naszego gościa uświadomił dzieciom, że jest kucharzem.

5

Fraszka o oszczędzaniu w SKO

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu we współpracy z bankiem PKO BP w Przasnyszu organizują Ogólnopolski Konkurs SKO pt. "Fraszka o oszczędzaniu w SKO".

3

Pracowaliśmy z filmowcami!

Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi zorganizowała w dniu 11 kwietnia 2018 r. ekologiczne warsztaty filmowe dla uczniów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zajęcia były doskonałą okazją dla uczniów do zapoznania się z językiem filmu, sprzętem wykorzystywanym na c ...

1

Witamy nowych SKO-wiczów!

Do Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach zapisali się kolejni uczniowie. W roku szkolnym 2017/2018 do grona oszczędzających tym razem dołączyli trzecioklasiści.

3

Wizyta wędkarza

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panem Witoldem Miśkiewiczem, który zajmuje się hobbystycznie wędkarstwem. Dzieci miały okazję nie tylko posłuchać o rybach, ale i dotknąć wielu przedmiotów z wędkarstwem związanych.

5

Kolejni laureaci wśród naszych gimnazjalistów

Już po raz kolejni Gminne Gimnazjum w Czechach wzięło udział w organizowanym przez XXIX LO im. Janka Bytnara w Łodzi „Arsenale Pamięci”.

4

Fryzjerka w przedszkolu

Nasze przedszkole na zaproszenie grupy 3-latków odwiedziła pani Katarzyna Frącala – fryzjerka, która przeprowadziła dla wszystkich przedszkolaków pokaz strzyżenia włosów, układania fryzur.

4

Konkurs czas rozstrzygnąć!

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach była organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wielkanocny witraż lub wielkanocna wycinanka z motywem SKO”. Na konkurs wpłynęło 125 prac z 18 szkół z całej Polski.

17
1 2 3 następna ostatnia