1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał 1. edycję konkursu w nowym roku szkolnym!
39
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Pamiętamy...

16 października to dzień wyjątkowy dla naszej społeczności szkolnej - Dzień Patrona Szkoły – św. Jana Pawła II. Przygotowane przez uczniów prezentacje, gazetki szkolne, plakaty oraz stroje galowe - to szczególne akcenty tego dnia.

0

OSZCZĘDZAJMY WODĘ I PRĄD – SZANUJMY OGRANICZONE ZASOBY NATURALNE ZIEMI

Gaś światło, kiedy na dłużej wychodzisz z pokoju. Wymień tradycyjne żarówki na energooszczędne. Wyłączaj telewizor, radio, komputer, gdy z nich nie korzystasz. W ten sposób oszczędzasz energię i płacisz mniej za prąd. Dokładnie dokręcaj krany – dbaj nie tylko o zasoby wody, ale i o domowy oraz szkol ...

1

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali życzenia od Samorządu Uczniowskiego.

0

Dzień Drzewa

Światowy Dzień Drzewa obchodzony 10 października jest organizowany przez stowarzyszenia ekologiczne, nadleśnictwa oraz szkoły. W ramach tego dnia organizowana jest akcja sadzenia drzew, które odgrywają ogromną rolę w środowisku.

2

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkiego najlepszego...

2

Obchodzimy Dzień Patrona

W niedzielę, 11 października w Bazylice Mniejszej pw. WNMP w Zduńskiej Woli odbyła się uroczysta Msza Święta Dziękczynna z okazji Dnia Patrona naszej szkoły. Wspólna modlitwa zjednoczyła uczniów, nauczycieli oraz wszystkich zgromadzonych w świątyni.

0

Kolejna paczka z bateriami wysłana

W środę, 7 października do Organizacji Odzysku REBA S.A. wysłaliśmy kolejną już paczkę z bateriami. Tym razem udało się uzyskać 16 kg baterii, za które otrzymamy punkty w V edycji konkursu zbiórki zużytych baterii w placówkach oświatowych i wychowawczych na terytorium Polski pod hasłem "Edukujemy - ...

2

Dzień Patrona Szkoły

16 października po raz piętnasty będziemy świętować Dzień Patrona naszej szkoły. Imię świętego Jana Pawła II zostało jednogłośnie wybrane po śmierci papieża w 2005r. przez ówczesnych uczniów, rodziców i nauczycieli.

1

Konkurs literacki

SKO w Starej Niedziałce zaprasza uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackim.

2

Międzynarodowy Dzień Kropki

To święto kreatywności, różnorodności, odkrywania własnych talentów i budowania wiary w siebie. Dzieci z naszego przedszkola, już po raz kolejny, wyruszyły w podróż z małą Vashti. Dzięki niej dowiedziały się, iż warto czasami zacząć od postawienia małej kropki, by potem cieszyć się własnymi sukcesa ...

2
1 2 3 następna ostatnia