1 2 3 następna ostatnia

Lubisz wakacyjne smakołyki?
Przeczytaj ten wpis i dowiedz się jakiego jedzenia unikać podczas letniego wypoczynku.
Blog SKO

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej      i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

9

Rajdowe Popołudnie z Biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza w dniu 22 czerwca 2017 r. na Rajdowe Popołudnie z Biblioteką.

0

Nikola najlepsza w konkursie "Pytanie na blogu"

Piąte i ostatnie pytanie w drugim etapie konkursu "Pytanie na blogu" za nami.

1

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc maj. Są to: Aleksandra Pol z klasy 6, Natalia Pol z klasy 4a i Nikola Wawrzyniak z klasy 4a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

0

Szybki konkurs na blogu

Ogłaszamy szybki konkurs na blogu. Aby wygrać nagrodę ufundowaną przez SKO w Czechach należy odpowiedzieć na pytanie. Wygrywa tylko pierwsza osoba!

7

Czerwcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy piąte i ostatnie pytanie w II etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

15

Wspólne zdjęcie

Zamieszczamy wspólne zdjęcie członków Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach.

2

"Małe, duże i kudłate" – rola zwierząt w ekosystemie

Jak co tydzień grupa 6-latków udała się na spotkanie promujące czytanie, czyli do biblioteki, gdzie tematem przewodnim były zwierzęta. Spotkania miały charakter cykliczny. Cały tydzień rozmawiali o zwierzętach i przyrodzie. Pani Ala Kluska przeczytała 6-latkom, a następnie one same czytały o ulubion ...

1

Czytać można wszędzie!

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania, uczniowie naszej szkoły we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Jerzego Szaniawskiego uczestniczyli w ,,Maratonie czytelniczym’’ na terenie miasta Zduńska Wola.

1

Czechy najlepsze!

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III o puchar wójta gminy Zduńska Wola Henryka Staniuchy. W finałowym pojedynku szkoła w Czechach pokonała Szkołę Podstawową w Wojsławicach 3:1. Trzecie miejsce wywalczył zespół Szkoły Podstawowej w Izabelowie ...

6
1 2 3 następna ostatnia