1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
19
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Pierwsze pytanie już w czwartek

W najbliższy czwartek, 29 lutego między godzinami 17.00 a 19.00 ukaże się pierwsze pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

0

Zajęcia z edukacji prawnej dla klas siódmych

19 lutego uczniowie klas siódmych uczestniczyli w zajęciach z edukacji prawnej w Sądzie Rejonowym w Zduńskiej Woli.

0

WIELKI KONKURS SKO!!!

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Czechach do udziału w Wielkim Konkursie Szkolnej Kasy Oszczędności pt. „Pytanie na blogu”. Konkurs ten składa się z pięciu comiesięcznych pytań.

1

Ogólnopolski konkurs

SKO w Białej Panieńskiej zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie.

1

Spotkanie z pielęgniarką - Dzień Piżamy

Środa 21 lutego była dniem niecodziennym i pełnym radości. Powodem zadowolenia i uśmiechu na twarzy był zorganizowany w klasie 1 b Dzień Piżamy. Uczniowie założyli swoje mięciutkie kapcie, ulubione piżamki i cieplutkie szlafroczki. Na szkolnych ławkach pojawiły się podusie i przytulanki.

2

Konkurs SKO dla najlepszych klas

Klasy Szkoły Podstawowej w Czechach, których wszyscy uczniowie zapiszą się do Szkolnej Kasy Oszczędności, wygrają bilety do kina Ratusz w Zduńskiej Woli. Konkurs trwa do 1 marca 2024r. Po tym terminie przyznamy nagrody wszystkim klasom, w których 100% uczniów należało będzie do SKO.

0

Niezwykłe chwile

15 lutego 2024r. uczniowie klas 1a i 1b uroczyście wstąpili do grona uczniów Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: pan Henryk Staniucha - Wójt Gminy Zduńska Wola, pani Monika Grzeszczakowska - przewodnicząca Rady Rodziców, ro ...

2

Wielka Loteria SKO

Uczniowie szkoły w Czechach, którzy do 23 lutego 2024r. wpłacą na swoje konto u opiekuna SKO minimum 20 zł, wezmą udział w Wielkiej Loterii SKO.

1

Co to jest phishing?

Phishing to metoda oszustwa. Polega na tym, że cyberprzestępcy rozsyłają za pomocą poczty elektronicznej wiadomości, które bardzo przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych i innych znanych organizacji. W mailach oszuści internetowi umieszcz ...

0

Graliśmy z WOŚP

Nasza szkoła przyłączyła się do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Założyliśmy e-skarbonkę, do której udało się zebrać kwotę 280 zł. W tym roku zebrane środki będą przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania oraz monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pul ...

1
1 2 3 następna ostatnia