1 2 3 następna ostatnia

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!
Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.
81
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Czekolady

12 kwietnia obchodziliśmy Dzień Czekolady. Niezmiennie uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat, w coraz bardziej wymyślnych odsłonach: to już nie tylko ciastka, batony czy lody, ale również mydło czy nawet masaż. Trudno się dziwić temu szaleństwu – w końcu czekolada bardzo długo czekała na świa ...

0

Przedszkolaki świętują Dzień Dentysty

W marcu obchodziliśmy aż dwa święta związane z naszymi uśmiechami – jest to Dzień Dentysty i Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Przedszkolaki miały okazję bliżej poznać pracę lekarza - stomatologa oraz utrwalić wiedzę na temat profilaktyki i higieny jamy ustnej.

2

Test wiedzy SKO już od poniedziałku

„Test wiedzy SKO” odbędzie się w terminie 19-25 kwietnia 2021 r. Będzie go można rozwiązać w formie internetowej – bez konieczności wychodzenia z domu (np. na komputerze, telefonie).

2

Konkurs "Bankowa stonoga"

SKO SP3 Góra zaprasza do ekonomicznej zabawy.

2

Obchodziliśmy Dzień Kobiet

Każdy chłopiec w przedszkolu – to mały dżentelmen. Jak przystało na dżentelmenów chłopcy z wszystkich grup przedszkolnych przygotowali dzień pełen niespodzianek dla swoich koleżanek.

0

14 kwiecień – kalendarz świąt nietypowych

Święto Chrztu Polski Warto znać historię swojego ojczystego kraju. Święto Chrztu Polski upamiętnia jedno z kluczowych dla ojczyzny wydarzeń, które miało miejsce 14 kwietnia 966 roku. Wtedy książę Polan Mieszko I przyjął chrzest i w ten sposób rozpoczęła się chrystianizacja Polski.

3

Drugie pytanie za nami

Drugie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" już za nami.

2

Dzień Chomika

Te małe sympatyczne stworzenia mają 12 kwietnia swoje święto. Z tej okazji warto kupić swojemu pupilkowi jakiś przysmak albo nową zabawkę do klatki.

0

Ekologiczne ciekawostki - cz. 2

Dziś przedstawiamy drugą część ekologicznych ciekawostek.

1

Światowy Dzień Sportu

6 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Sportu, czyli święto osób, które preferują aktywny tryb życia.

2
1 2 3 następna ostatnia