1 2 3 4 35 następna


Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej      i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Gimnazjum czyta zerówce

W dniu 18 maja uczniowie klasy IIa gimnazjum – Weronika, Agnieszka i Klaudia odwiedziły grupę 6-latków w ramach akcji ,,Poczytajmy”. Celem programu jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci.

2

SPRINTEM DO MARATONU

12 maja przedszkolaki dołączyły do III Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Celem tej imprezy biegowej jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

1

Rajd rowerowy

Przypominamy, iż Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów na rajd rowerowy pod hasłem "Odjazdowy bibliotekarz 2017". Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 maja 2017 roku o godz. ...

2

Sportowe zmagania

W Szkole Podstawowej w Annopolu Starym odbył się turniej sprawności fizycznej dla dzieci klas I-III "Wysportowany Miś". Reprezentacja naszej szkoły zajęła szóste miejsce. Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy przed SP w Krobanowie i SP w Wojsławicach. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali medale ...

2

Nagrodziliśmy najlepsze hasła SKO!

Konkurs dla uczniów klas III-VI na hasło promujące Szkolną Kasę Oszczędności został rozstrzygnięty! Spośród 19 zgłoszonych prac najlepsze okazało się hasło Julii Stoczkowskiej z klasy 3b. Drugie miejsce zajęli: Szymon Barański i Iga Sokołowska - oboje z klasy 3b, a trzecie - Łukasz Szukalski i Maria ...

1

Potyczki po raz siedemnasty

272 uczniów z 15 szkół podstawowych i 11 szkół gimnazjalnych z terenu miasta i gminy Zduńska Wola, miasta i gminy Szadek oraz z Zapolic weźmie udział w XVII Powiatowych Potyczkach Matematycznych, które odbędą się w piątek, 19 maja w naszej szkole. Początek o godz. 8.15.

2

Konkurs plastyczny SKO rozstrzygnięty!

Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny Szkolnej Kasy Oszczędności dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej na kartkę wielkanocną z motywem SKO.

0

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Czwarte pytanie w drugim etapie konkursu "Pytanie na blogu" za nami.

1

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc kwiecień. Są to: Aleksandra Pol z klasy 6, Natalia Pol z klasy 4a i Nikola Wawrzyniak z klasy 4a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Klasa IIIb liderem!

Klasa IIIb zajmuje pierwsze miejsce w rankingu czytelnictwa po ośmiu miesiącach roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie tej klasy we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu, lutym, marcu i kwietniu przeczytali łącznie 243 książki.

0
1 2 3 4 35 następna