1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Urodziny Kasi

W poniedziałek w murach naszej szkoły, wśród swoich kolegów i koleżanek z klasy 1b świętowała swoje urodziny nasza Kasia 💚 Wspólnymi siłami udało nam się zorganizować przyjęcie niespodziankę 🧚‍♂️🎂 🎊🎉

3

Mamy drugie miejsce!

W czwartek, 16 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zduńskiej Woli odbyło się podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Udzielania Pierwszej Pomocy dla klas trzecich szkół podstawowych „Pierwsza pomoc – umiem to”.

0

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody - święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z dnia 22 grudnia 1992r.

3

Zuchowe kalambury

Na ostatniej zbiórce zuchy prezentowały swoje ulubione książki bez użycia słów. Gestem, mimiką, ruchem tworzyły obraz przedstawiający przeczytaną bajkę. Był to kolejny punkt do zdobycia sprawności "Przyjaciela książek".

1

Marcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

10

Zmagania z Kangurem

59 uczniów naszej szkoły z klas II-VIII wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy w ciągu 75 minut zmierzyli się z 21-30 zadaniami (w zależności od kategorii wiekowej).

2

Kolejne pytanie już w piątek

W najbliższy piątek, 17 marca ukaże się trzecie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

3

Co zrobić, aby zostać Mistrzem w SKO?

SKO uczy i bawi. Już niedługo rusza nowa edycja Testu wiedzy SKO, do której zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci i dorosłych! Planowana data uruchomienia testu to 15 marca 2023 r.

3

Kangur Matematyczny już w czwartek

W najbliższy czwartek, 16 marca odbędzie się Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY.

1

Laboratoria przyszłości

W ramach realizacji projektu „Laboratoria przyszłości” podczas zajęć informatycznych uczniowie klasy 2a przenieśli się w świat sztucznej inteligencji, robotyki i kodowania. W realizacji zadań pomagał Photon. Dzieci wspaniale się bawiąc, nauczyły się programować ruchy robota i wydawane przez niego dź ...

2
1 2 3 następna ostatnia