1 2 3 następna ostatnia

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
8
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Świętujemy dziewiąte urodziny!

We wtorek, 26 października 2021r. rozpoczęliśmy trzydniowe obchody dziewiątych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole.

0

Wieczór inspiracji SKO

W piątek, 22 października w formule on-line odbył się wieczór inspiracji SKO PKO Banku Polskiego. Podczas spotkania Pani Małgorzata Kocoń -Dyrektor Biura Młodego Klienta PKO Banku Polskiego oraz Pan Emeryk Rościszewski - Prezes Zarządu Banku skierowali słowa podziękowania do nauczycieli - opiekunów ...

0

Ile zyskuję posiadając własne konto bankowe?

W piątek, 22 października 2021r. odbyła się kolejna lekcja edukacji finansowej. Tym razem uczniowie klasy 5a pod czujnym okiem opiekuna SKO p. Jarosława Szewczyka próbowali odpowiedzieć na pytanie: „Ile zyskuję posiadając własne konto bankowe?”.

2

Dziewiąte urodziny SKO

26 października 2021 roku mija dokładnie dziewięć lat od chwili założenia Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

3

Prace na konkurs wysłane

Wysłaliśmy prace naszych uczniów na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Październikowe oszczędzanie z SKO" organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności działającą przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach.

3

Witamy nowego SKO-wicza

W gronie członków Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach witamy kolejnego ucznia. Do grupy oszczędzających dołączył Filip z klasy 4a.

2

Mamy nagrodę II stopnia

Miło nam poinformować, iż w konkursie SKO Blog Miesiąca otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za miesiąc wrzesień.

3

Przygotował zuch dwie ręce...

Przygotował zuch dwie ręce... i dobre buty. Kolejna zbiórka i kolejne doświadczenie. Tym razem zuchy mogły wykazać się sprawnością i zwinnością. W lasku szkolnym uczestniczyliśmy w grze "Myśliwi na polowaniu". Trofea zostały odnalezione. Za tydzień kolejne wyzwanie!

4

Konkurs o oszczędzaniu dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza pierwszy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

7

Ciekawa wystawa...

Ciekawa wystawa... o niezwykłych przygodach. Każdy może ją obejrzeć na szkolnym korytarzu. Jest to inspiracja po przeczytaniu wspaniałej lektury "Chłopcy z placu broni".

6
1 2 3 następna ostatnia