1 2 3 4 26 następna

Ucz się z Hatetepesem
Poznaj nowe pojęcie - phishing.
Blog SKO

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej      i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Kolejni nowi członkowie SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2016/2017 do grona oszczędzających dołączyli kolejni uczniowie z klas 3a i 5a.

6

Spotkania z policjantami

W środę, 8 lutego 2017r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkania uczniów z przedstawicielami policji do spraw nieletnich. Tym razem przedstawiciele policji odwiedzili uczniów klas 5a i 6.

0

Dzień Bezpiecznego Internetu

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu „Safer Internet”. Ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zazn ...

4

Kolejna lekcja edukacji finansowej

W środę, 15 lutego odbyła się kolejna lekcja edukacji finansowej. Tym razem uczniowie klasy IIIa pod czujnym okiem wychowawczyni p. Bogusławy Damas próbowali odpowiedzieć na pytanie: „Ile zyskuję posiadając własne konto bankowe?”.

4

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Rozpoczęliśmy drugi etap konkursu "Pytanie na blogu". Etap ten trwa od lutego do czerwca. Po zadaniu każdego pytania utworzymy ranking osób z najwyższą ilością punktów. Osobom, które w komentarzach odpowiedzą poprawnie na pytanie oraz podadzą swoje imię, nazwisko i klasę, przyznawać będziemy punkty ...

2

Konkurs na hasło promujące SKO

Zapraszamy uczniów klas III-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie na hasło promujące Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Szkolny Turniej Warcabowy

Od początku lutego rozpoczęły się zapisy do rozgrywek w Szkolnym Turnieju Warcabowym. Zmagania odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II-III oraz klasy IV-VI.

7

Wycieczka do planetarium i najstarszego Banku PKO BP w Łodzi

Dnia 03.01.2017r. odbyła się wycieczka do planetarium i Banku PKO BP w Łodzi. Podczas wycieczki były obecne klasy VB i VA. Opiekunami wycieczki były panie: Agnieszka Filipowska, Magdalena Wilczyńska, Monika Milczarek i Ewa Wojtasik.

3

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj rozpoczynamy II etap konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Etap ten składać się będzie z pięciu comiesięcznych pytań.

17
1 2 3 4 26 następna