1 2 3 następna ostatnia

W tym roku 20 lutego jest taki dzień…
…kiedy można na chwilę zapomnieć o zasadach zdrowego odżywiania się :)
14
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Nowi czytelnicy biblioteki

10 lutego nasza biblioteka szkolna powiększyła grono swoich czytelników. Uczniowie klasy Ia zapoznali się z regulaminem i zasadami wypożyczania książek. Wykazali się znajomością liter oraz sprawnie rozwiązywali zagadki.

0

Z SKO baterie i nakrętki zbieramy

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki baterii i makulatury.

1

Światowy Dzień Kota

Mimo że koty zwykle chadzają własnymi ścieżkami, nad wyraz często spotykają na nich na ssaki z gatunku homo sapiens. Człowiek rozumny udomowił wąsatego czworonoga prawie 10 tysięcy lat temu, ale dopiero w 1990 roku we Włoszech koty doczekały się swojego międzynarodowego święta. W Polsce pierwsze obc ...

0

Rzeźbili maski

Uczniowie klasy 2a poznali sztukę rzeźbiarstwa. Biorąc pod uwagę, że jest czas karnawału, wyrzeźbiły piękne maski karnawałowe z masy solnej. Było przy tym mnóstwo radości, a uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i dokładnością.

0

Wygraj laptopa!

Konkurs dla dzieci na grafikę promującą 6. PKO Bieg Charytatywny.

0

Kalendarze z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II

Przypominamy, iż można zakupić kalendarze na 2020 rok z okazji 100-lecia urodzin Patrona stworzone z rysunków uczniów naszej szkoły. Cena kalendarza wynosi 20 zł.

3

Co to jest phishing?

Phishing to metoda oszustwa. Polega na tym, że cyberprzestępcy rozsyłają za pomocą poczty elektronicznej wiadomości, które bardzo przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych i innych znanych organizacji. W mailach oszuści internetowi umieszcz ...

2

14 lutego - Walentynki

Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, ...

1

Pomagamy!

Nauczyciele przedszkola w Czechach oraz rodzice z grupy 2,5 i 3-latków postanowili włączyć się w akcję charytatywną dla podopiecznych z Fundacji Gajusz. Zebrane pieniądze w kwocie 300 zł przeznaczone są na zakup kart podarunkowych. Dziękujemy wszystkim za gest dobrego serca.

2

List od ministra

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła otrzymała list gratulacyjny od Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego. List dotyczy wygranej w konkursie "1000 pierwszych inicjatyw" zgłoszonych do Code Week 2019. Nasza szkoła jako jedna z pierwszych w Polsce zaangażowała się w organizację siódmej już edycji Eu ...

2
1 2 3 następna ostatnia