1 2 3 4 31 następna

Kreatywnie z Lokatką
Przeczytaj książeczkę o Kubie Pieniążku i przygotuj plakat zachęcający Twoich kolegów do bycia przedsiębiorczymi.
Blog SKO

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej      i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Wielkie święto SKO-wiczów

W piątek, 24 marca w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród dla naszych konkursowiczów. Nagrodziliśmy laureatów konkursów organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności: Jesiennej zbiórki makulatury, konkursu plastycznego "Banknot św. Mikołaja" oraz pierwszego etapu konkursu "Pytanie na blogu". Ł ...

4

Wiosenny garnek muzyki

W czwartek, 23 marca do grupy 6-latków zawitała na specjalne zaproszenie wychowawcy, pani Marta Szewczyk - nauczyciel muzyki. Przyniosła ze sobą wiele instrumentów oraz przygotowała kilka atrakcyjnych pomocy naukowych.

2

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza siódmy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

11

Strażackie sukcesy

Dużym sukcesem zakończył się udział uczennic Zespołu Szkół w Czechach w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

1

Zerówka nadal w świecie pieniądza, czyli...

...lekcja o zakupach i segregacji. Co zrobić aby zaoszczędzić?!

1

Zaprosili nas!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim, aktorem filmowym i estradowym, autorem autobiografii „Pisz pan książkę”, zawierającej wspomnienia z dzieciństwa i pracy na planie filmowym. Popularność zdobył w serialach: ,,Dom” ...

0

Kuba najlepszy!

Jakub Kubiak z klasy 6 Zespołu Szkół w Czechach wygrał w konkursie plastycznym "Ozdoby wielkanocne". Podopieczny pani Barbary Chwiałkowskiej okazał się najlepszy w kategorii kartka wielkanocna. Konkurs zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

2

Wielkanocne inspiracje

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach jest organizatorem gminnego konkursu plastycznego "Wielkanocne inspiracje". Konkurs, który skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat z terenu gminy Zduńska Wola, odbywa się w dwóch kategoriach: • OZDOBY W ...

1

Gotówka czy brelok? - lekcja edukacji finansowej

„Gotówka czy brelok?” – na to pytanie w poniedziałek, 20 marca próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy 5a podczas specjalnej lekcji edukacji finansowej. Zajęcia poprowadził opiekun SKO w naszej szkole – p. Jarosław Szewczyk na podstawie scenariusza przygotowanego przez Bank PKO BP.

3

Dzień Sołtysa Powiatu Zduńskowolskiego

W piątek, 10 marca 2017 r., w Wojsławicach miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Sołtysa Powiatu Zduńskowolskiego. Jednym z punktów programu był występ taneczny uczniów klasy IVa z naszej szkoły wspierany przez wychowawcę - panią Donatę Jasiewicz.

1
1 2 3 4 31 następna