1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
28
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Kolejni nowi SKO-wicze

Co kilka dni powiększa się rodzina Szkolnej Kasy Oszczędności. Tym razem w gronie SKO-wiczów powitaliśmy troje uczniów z klasy 1a: Piotrka, Wojtka i Karola. Wszyscy otrzymali nagrody ufundowane przez SKO.

6

Mamy nagrodę!

Miło nam poinformować, iż blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc listopad. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

20

Dyskoteka andrzejkowa

28 listopada 2019r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas V-VIII. Zabawę zorganizował Samorząd Szkolny. W rolę didżejów wcielili się uczniowie klasy 8a: Maksymilian Andrzejak i Mateusz Heblewski.

2

Czekamy na zgłoszenia opiekunów SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach zaprasza nauczycieli - opiekunów SKO, którzy są jednocześnie eTwinnerami do udziału w ogólnopolskim projekcie dotyczącym działań SKO w ramach eTwiningu.

4

WIELKI KONKURS SKO!!!

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Czechach do udziału w Wielkim Konkursie Szkolnej Kasy Oszczędności pt. „Pytanie na blogu”. Konkurs ten składa się z sześciu comiesięcznych pytań.

3

Piszą o sukcesie SKO

Kolejna informacja o sukcesie Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach ukazała się na portalu internetowym ezd24.pl. Tym razem można było przeczytać o rekordowej zbiórce makulatury z SKO.

1

Mikołajki w szkole

6 grudnia w naszej szkole odbyły się „Mikołajki”. Jak co roku odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas wspaniałymi prezentami. Swoją wizytą sprawił dzieciom dużo radości i zapewnił, że odwiedzi ich za rok.

2

Klasa 3a dobrze wie, jak na jezdni zachować się

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego w ramach programu autorskiego „Bezpieczny uczeń” w klasie 3a odbywają się lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

2

Konkurs na plakat promujący SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole ogłosiła konkurs dla klas trzecich na plakat promujący SKO. Dzisiaj prezentujemy plakat wykonany przez uczniów klasy 3b.

1
1 2 3 następna ostatnia