1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Poznaj 5 zwycięskich blogów
45
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Nagrody, nagrody...

W miniony piątek, 15 marca odbył się apel, podczas którego wręczaliśmy nagrody zdobyte w konkursach Szkolnej Kasy Oszczędności. Poniżej prezentujemy zdjęcia z przygotowania nagród, a w najbliższym czasie zaprezentujemy relację z apelu.

2

Marcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

18

Sukcesy w Wielkiej Lidze Czytelniczej

Uczniowie naszej szkoły z powodzeniem wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”. To projekt czytelniczy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych czytelników, kształtowanie nawyku czytania i zdobyw ...

3

Jest nas coraz więcej

Filip, Dominik i Bartek z klasy 5b założyli konta Szkolnej Kasy Oszczędności. W nagrodę otrzymali prezenty ufundowane przez SKO.

2

Kolejne pytanie już w piątek

W najbliższy piątek, 15 marca ukaże się trzecie już pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

2

Sukcesy SKO-wiczów w Stypendiadzie

W tegorocznym Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym: STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla klas 2 wzięła udział cała klasa 2a. Warto dodać, iż wszyscy uczniowie z tej klasy należą do Szkolnej Kasy Oszczędności.

2

Dzień Matematyki 2019

Nasza szkoła zgłosiła swój udział do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Matematyki, który przypada na 12 marca. Tegoroczne obchody pod hasłem "Matematyka dzika" zaplanowaliśmy w naszej szkole na cały najbliższy tydzień.

2

Wakacje z autorem

W wakacje, jak co roku od dwudziestu lat, odbędzie się obóz wędrowny dla czytelników. W tym roku z początkiem sierpnia zapraszamy łowców przygód w wieku 11-15 lat w Beskid Mały.

4

Prace na konkurs wysłane

26 prac naszych uczniów wysłaliśmy na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe z Żyrafką Lokatką i Pancernikiem Hetetepesem”. Organizatorem zmagań jest Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

9

Dzień piżamy i kapcia

Piątek przed feriami zimowymi był dniem zupełnie wyjątkowym i szczególnie miłym. Od rana w szkole panowała ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Samorząd Uczniowski ogłosił piątek „Dniem piżamy i kapcia”.

6
1 2 3 następna ostatnia