1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Konkurs "Sentencje łacińskie"

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie pod hasłem "Sentencje łacińskie" organizowanym z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

0

Dzień Chłopca w klasie 1b

Zgodnie z tradycją 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

0

JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE?

Kiedyś, żeby oszczędzić odpowiednią sumę pieniędzy, ludzie trzymali je w domu. Ukrywali je, ale bali się, żeby nikt ich nie znalazł i nie zabrał, tzn. nie ukradł. Pieniądze w domu mogły się też zniszczyć, kiedy np. wylała się na nie woda. Dziś oszczędzanie jest dużo łatwiejsze. Pomagają w tym banki.

1

Klasa 1b przywitała jesień

23 września świętowaliśmy nadejście jednej z najpiękniejszych pór roku – jesieni. W pogodnych nastrojach dzieci z klasy 1b obejrzały film edukacyjny Edukredki, z którego dowiedziały się, dlaczego liście zmieniają kolory, jakie dary niesie nam jesień oraz jakie zmiany zachodzą w przyrodzie.

1

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - Tydzień I

W naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2022 pod hasłem "Czytanie dla pokoju".

3

Międzynarodowy Dzień Muzyki

Na sobotę, 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Muzyki. W naszej szkole ten dzień obchodzić będziemy w najbliższy poniedziałek.

0

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca z SKO

W środę, 5 października Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę z okazji Dnia Chłopca. Podczas dyskoteki będzie działał sklepik - zysk zasili konto Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Promujemy SKO

Czeki z nagrodami za zdobycie II i I miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za lata szkolne 2017/2018 i 2020/2021 znalazły godne miejsce na szkolnym korytarzu.

1

Z SKO nakrętki zbieramy i Oli pomagamy

W naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek na potrzeby niepełnosprawnej Oli.

0

Dzień Głośnego Czytania

W naszej szkole świętujemy Dzień Głośnego Czytania podczas lekcji języka angielskiego. Uczniowie opowiadają o swoich ulubionych książkach oraz odpowiadają na pytanie: Dlaczego warto czytać? Na zdjęciach uczniowie klasy 4a.

2
1 2 3 następna ostatnia