1 2 3 następna ostatnia

Pytanie Lokatki
Czym zastąpić plastik?
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

2 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to obchodzone jest w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych.

2

Czwarte pytanie za nami

Czwarte pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" już za nami.

2

Św. Jan Paweł II w oczach rodziny

W roku 100-lecia urodzin Jana Pawła II - Koło Gospodyń Wiejskich w Czechach, Ochotnicza Straż Pożarna w Czechach we współpracy z Zespołem Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach zapraszają uczniów szkoły w Czechach do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Św. Jan Paweł II w ...

0

Blogowe wspomnienia - 60-lecie oddziału Banku PKO BP w Zduńskiej Woli

Dokładnie trzy lata temu, 29 marca 2017r. odbyła się uroczystość 60-lecia I Oddziału Banku PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności. W uroczystości jubileuszu wzięli udział m.in. dyrektor naszej szkoły p. Anna Stoparczyk, wicedyrektor p. Ewa Wojtasik oraz opie ...

1

Konkurs EDI Panda przełożony

Nie odbędzie się zaplanowany na początek kwietnia Ogólnopolski Konkurs EDI Panda.

2

Zwiedzaliśmy warszawską Rotundę

Dokładnie miesiąc temu - 26 lutego 2020r. zwiedzaliśmy Bank PKO BP w warszawskiej Rotundzie.

1

Siódme urodziny IKO

W marcu br. mija siedem lat od uruchomienia aplikacji mobilnej IKO Banku PKO BP. Aplikacja mobilna IKO została uruchomiona 7 marca 2013 roku. Wtedy był to początek bankowej mobilnej rewolucji, która teraz stała się mobilną codziennością dla klientów PKO Banku Polskiego.

2

Marcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy czwarte pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

16

Dzień Osób z Zespołem Downa

Kadra naszego przedszkola przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Zespołem Downa, który obchodzony był w minioną sobotę, 21 marca.

0

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody - święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z dnia 22 grudnia 1992r. Tegoroczne obchody odbywają się pod hasłem "Zmiana klimatu".

1
1 2 3 następna ostatnia