1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, które blogi zdobyły nagrody w kwietniowej edycji konkursu.
15
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Serdeczne życzenia

Na środowej zbiórce zuchy wykonały serca i laurki z życzeniami dla naszego patrona Jana Pawła II.

1

102. rocznica urodzin naszego patrona

Pamiętamy! Dziś przypada sto druga rocznica urodzin patrona naszej szkoły, św. Jana Pawła II.

1

Zielono mi w głowie

Spotkanie z poezją i artystyczne warsztaty przeprowadziła dla naszych uczniów znana nie tylko w Polsce pisarka p. Agnieszka Jarzebowska. Autorka opowiedziała nam o swojej pracy, podróżach i zachęciła do ujawnienia swoich talentów pisarskich. Owocem tego spotkania były liczne wiersze napisane przez u ...

2

Wycieczka do Torunia

4 maja 2022 r. uczniowie klas 1a, 2a i 2b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Torunia.

1

Inspiracje do podróży

Klasa 5b zorganizowała wystawę promującą lekturę, czytanie, a także podróże. Nawet jeśli pogoda nie dopisze możemy zwiedzić świat z bohaterami książki "W 80 dni dookoła świata". Polecamy i życzymy cudownych wrażeń.

0

Eko-zuch

Na środowej zbiórce zuchy poznały w teorii, jak należy dbać o środowisko. Potem, wykorzystując wiedzę w praktyce, gromada ochoczo zabrała się do pracy i porządkowała teren wokół szkoły. Na koniec druh Wiktor opowiedział, jakie zagrożenia dla naszej planety niesie za sobą niewłaściwe zachowanie i bra ...

1

My czytamy!

Trwa nieprzerwanie akcja czytelnicza ''Starsi uczniowie czytają młodszym''. Przedszkolaki bardzo lubią te spotkania i zawsze z radością oczekują na starsze koleżanki i kolegów.

3

Zwiedzamy Zduńską Wolę

Klasy drugie uczestniczyły w wycieczce do Skansenu Lokomotyw w Zduńskiej Woli-Karsznicach oraz w Muzeum-Dom urodzin św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli.

1
1 2 3 następna ostatnia