1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Wrześniowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Dziewczęta z klasy 6a chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

1

Promocja SKO

Podczas zebrań z rodzicami, które odbyły się 13 września, promowaliśmy naszą Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Przytul zwierzaka

W miesiącu wrześniu nasze przedszkole bierze udział w akcji "Przytul zwierzaka". Zbieramy: mokrą karmę dla psów i kotów, stare koce i poszewki, ręczniki, poduszki, smycze i obroże oraz zabawki dla zwierzaków.

0

Banknot na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym SKO "Banknot na 100-lecie Odzyskania Niepodległości".

6

Mamy drugie miejsce w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, iż Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności.

7

Witamy nowy rok szkolny 2018/2019!

W poniedziałek, 3 września zainaugurowano rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od mszy św. w miejscowej kaplicy. Następnie uroczystego otwarcia nowego roku szkolnego dokonała dyrektor Zespołu Szkół w Czechach – Anna Stoparczyk.

7

Zdobyliśmy nagrodę I stopnia i jesteśmy w finale!

Z przyjemnością informujemy, iż Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole zdobyła nagrodę I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności i znalazła się w gronie jedenastu najlepszych szkół w Polsce.

38

Rok szkolny 2017/2018 zakończony!

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego w końcu nadszedł. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi uczniami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

20

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

3

Marta i spółka na gali w Katowicach

Finał tegorocznej edycji programu Młodzi Przedsiębiorczy odbył się 15 czerwca br. w centrali ING Banku Śląskiego, 12 zespołów uczniowskich ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski zaprezentowało projekty, które wyróżniły się kreatywnością i innowacyjnością.

1
1 2 3 następna ostatnia