1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
12
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Kolejne pytanie już w czwartek

W najbliższy czwartek, 30 stycznia między godzinami 18.30 a 19.30 ukaże się drugie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

2

Kartki urodzinowe wysyłamy do piątku

Przypominamy, iż do piątku można wysyłać prace na ogólnopolski konkurs organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności w Mszczonowie "Kartka urodzinowa dla SKO".

0

Co to jest brelok zbliżeniowy?

Brelok może mieć różne kształty, np. maskotki lub silikonowego prostokąta. Służy do płatności zbliżeniowych i transakcji w internecie.

5

Z książką na ferie

10 stycznia uczniowie klasy 1A zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szklonej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki, a także rozwijania umiejętności czytania.

1

Z kart historii SKO - część 3

Już w latach 80., mimo wsparcia Ministerstwa Oświaty oraz Związku Harcerstwa Polskiego, dotychczasowy model funkcjonowania szkolnych kas oszczędności tracił na atrakcyjności. Świadczyła o tym liczba szkół oszczędzających w SKO, która spadła do ok. 7 tys. W okresie transformacji ustrojowej, której to ...

3

Feryjny konkurs dla SKO-wiczów

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza feryjny konkurs dla blogowiczów ze szkoły w Czechach.

4

Klasa 3a najlepsza!

Aż 100% uczniów klasy 3a posiada konto w Szkolnej Kasie Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Drugie miejsce w ilości posiadanych kont zajmuje klasa 1a - 67%, a trzecie - klasa 6a - 62%.

0

Skarbonka sprzed 100 lat

Skarbonka przez wiele lat była najpopularniejszym sposobem oszczędzania, a jej ideą było nauczenie społeczeństwa oszczędności oraz podkreślenia troski i uwagi, z jaką Bank podchodził nawet do niewielkich kwot, które dla zwykłych obywateli mogły być wielkimi.

1

Nagroda już w szkole

Do naszej szkoły dotarły dyplom oraz nagroda za zdobycie tytułu bloga miesiąca listopada 2019r.

2

Kolejna rocznica

Jednym z najważniejszych elementów współczesnej Szkolnej Kasy Oszczędności jest internet i edukacja związana z nowoczesną bankowością i komunikacją. Z tymi zagadnieniami wiąże się data 20 stycznia - rocznica powstania Szkolnych Blogów. Szkoły uczestniczące w SKO mogą blogować już od dziewięciu lat, ...

4
1 2 3 następna ostatnia