1 2 3 4 33 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej      i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Trzecie pytanie w drugim etapie konkursu "Pytanie na blogu" za nami.

4

Czy wiecie skąd się bierze papier?

Czy w domowych warunkach można samodzielnie uczerpać kartkę papieru i co zrobić, by nadać jej wyjątkowy charakter? Na wszystkie te pytania odpowiedź znaleźli uczniowie klasy 4a podczas zajęć przyrody.

1

WYNIKI PROJEKTU Z ZUS

W ogólnopolskim projekcie z ZUS w naszej szkole wzięły udział klasy IIa, IIb, IIc. Uczniowie przygotowali szereg prezentacji, filmów, plakatów oraz komiksów. Szczególnie wyróżniło się kilka prac, które zostały przekazane do ZUS, a najlepsze zostaną nagrodzone przez organizatora.

0

Kacper dołączył do SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2016/2017 do grona oszczędzających dołączyli kolejni uczniowie.

3

Zmagania z PANDĄ

65 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI-PANDA. Uczestnicy zmagali się z zadaniami testowymi z języka polskiego, matematyki, chemii, przyrody i języka angielskiego. Wyniki poznamy na początku czerwca.

1

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc marzec. Są to: Aleksandra Pol z klasy 6, Natalia Pol z klasy 4a i Nikola Wawrzyniak z klasy 4a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Wielkanocne tradycje

We wtorek, 11 kwietnia uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe przygotowali przedstawienie dla dzieci z grupy 6-latków oraz klas II-VI. Tematem spektaklu były tradycje związane ze świętami wielkanocnymi.

1

Z życzeniami w Banku PKO BP

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w czwartek, 13 kwietnia, odwiedziliśmy Bank PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Kwietniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie w II etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż etap ten składać się będzie z pięciu comiesięcznych pytań.

15
1 2 3 4 33 następna