1 2 3 następna ostatnia

Co to jest paragon?
Dlaczego warto go brać?
9
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Majowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Dziewczęta z klasy 4a chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

1

Kartki dla Żyrafki Lokatki

Do naszej szkoły wpływają ostatnie prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka urodzinowa dla Żyrafki Lokatki". Do tej pory doliczyliśmy się 128 prac z 22 placówek z całej Polski. Konkurs planujemy rozstrzygnąć na przełomie maja i czerwca 2019r.

2

Kolejne pytanie już w piątek

W najbliższy piątek, 24 maja ukaże się piąte już pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

0

Dziękujemy za życzenia!

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi otrzymaliśmy życzenia świąteczne od Szkolnej Kasy Oszczędności przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu.

2

Potyczki po raz dziewiętnasty

200 uczniów z 16 szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Zduńska Wola, miasta i gminy Szadek oraz z Zapolic weźmie udział w XIX Powiatowych Potyczkach Matematycznych, które odbędą się w piątek, 17 maja w naszej szkole. Początek o godz. 8.15.

4

Żywa lekcja historii

6-latki wybrały się do pracowni historycznej, aby z jej opiekunem - panią Ewą Pędziwiatr, poznać zarys dziejów Polski.

4

Makulaturę zbieramy do poniedziałku

Do poniedziałku trwa wiosenna zbiórka makulatury ze Szkolną Kasą Oszczędności. Do udziału w akcji zapraszamy uczniów grup 5-latków, 5-6-latków, 6-latków oraz klas I - VIII szkoły podstawowej.

4

Dzień Bezpiecznego INTERNETU 2019

Dzieci z grupy 6-latków uczestniczą w wielu zajęciach związanych z kodowaniem, programowaniem i bezpieczeństwem w sieci. Działają kreatywnie nie tylko na zajęciach, ale również angażują rodziców w domach do wspólnych działań. Uczestnicząc w Obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu przez cały tydzień pr ...

1

Prima Aprilis w piżamach

1 kwietnia pojawiliśmy się w przedszkolu w piżamach. Psikusy i żarty w takim stroju wychodziły nam jeszcze zabawniejsze. Były zabawy, tańce oraz bitwy na poduszki. Szkoda, że nie możemy w takim stroju bawić się każdego dnia.

1
1 2 3 następna ostatnia