1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Świąteczne spotkanie z poezją

W piątek, 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Wojsławicach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Świąteczne spotkanie z poezją”. Nasi uczniowie wystąpili w dwóch kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-7 i odnieśli tam same sukcesy.

1

Młodzi Przedsiębiorczy CEO

Uczniowie naszej szkoły realizują w tym roku projekt ogólnopolski Młodzi Przedsiębiorczy organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach projektu uczniowie na specjalnie zaprojektowanej platformie internetowej będą zmagać się z zadaniami z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości.

1

Moda na wiedzę

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli do walki o tytuł laureata w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Do etapu rejonowego z poszczególnych przedmiotów przedostało się siedemnaścioro wybitnie uzdolnionych młodych ludzi, przy czym niektórzy będą reprezentować naszą placówkę w kilku konkur ...

2

Świąteczne kartki dobroczynne, czyli wspieramy chorych

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Świąteczne kartki dobroczynne niosą pomoc i dobre słowo". Sprzedajemy kartki świąteczne w cenie 2 zł i tym samym wspieramy chorych, niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia "Sursum Corda" ("w górę serca").

2

Konkurs plastyczny „Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja”

Do poniedziałku, 18 grudnia uczniowie naszej szkoły mogą wziąć udział w konkursie plastycznym „Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III-V.

2

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza czwarty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

8

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Znamy już laureatów konkursu "Pytanie na blogu" za miesiąc grudzień.

1

Pasowanie na przedszkolaka

W poniedziałek, 11 grudnia, dla dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola w Czechach był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń. To właśnie w tym dniu w obecności swoich rodziców dzieci z grupy 3-4 latków przeżyły pierwszą ważną uroczystość w przedszkolu, którą jest pasowanie na przedszkola ...

2

Mikołajki w szkole

6 grudnia w naszej szkole odbyły się „Mikołajki”. Jak co roku odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował uczniów ze wszystkich klas wspaniałymi prezentami. Swoją wizytą sprawił dzieciom dużo radości i zapewnił, że odwiedzi ich za rok.

1

Co to jest karta płatnicza?

To typowa plastikowa karta, za pomocą której możemy wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i za granicą, a także wykonywać płatności poprzez wprowadzenie karty płatniczej do terminala i zatwierdzenie jej kodem PIN (płatności stykowe) lub płacić zbliżeniowo – w zależności od zasad ustalonych przez ...

6
1 2 3 następna ostatnia