30.06.2017

Rok szkolny 2016/2017 zakończony!

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na słoneczny dzień. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi uczniami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i przemówieniem Pani Dyrektor. Młodzież z klas drugich gimnazjum pod opieką Wychowawców przygotowała wzruszający program artystyczny. Następnie Pani Dyrektor z wychowawcami wręczyła świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w działalność szkoły. Uroczystość swą obecnością zaszczycił Pan Antoni Wujda - zastępca Wójta Gminy Zduńska Wola wraz z radnymi gminy Zduńska Wola.

Koniec roku to jednak nie tylko wzruszenie, ale przede wszystkim nagroda za całoroczny wysiłek. Uczniowie naszej szkoły bardzo mocno pracowali przez cały rok szkolny, osiągając bardzo wysokie wyniki. Koniec roku to także pożegnanie absolwentów. Mamy nadzieję, że trzecioklasiści mile będą wspominać lata spędzone w gimnazjum.

Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą im powodzenia w podejmowaniu życiowych decyzji oraz miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

 

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 0
  • 1