23.12.2022

Razem dla Kasi Sobczak

Społeczność naszej szkoły nie raz pokazywała, że potrafi się jednoczyć. Wspomaganie zbiórek dla Ukrainy, dla dzieci z Michałowa, czynne wspieranie WOŚP - kiedy jest potrzeba, zawsze tworzymy jedność.

Nie inaczej było i tym razem. Grudzień przywitał nas okrutną wiadomością o bardzo ciężkiej chorobie uczennicy naszej szkoły, Kasi Sobczak. Kasia ma 7 lat i uczy się w klasie 1b. Niestety zdiagnozowano u niej złośliwego guza pnia mózgu - DPIG. Jedynym ratunkiem dla Kasi jest bardzo kosztowne leczenie poza granicami kraju. W Polsce tego ratunku nie ma. Społeczność przedszkolna oraz szkolna bardzo mocno zaangażowała się w pomoc Kasi w zbieraniu pieniędzy na leczenie. Będziemy potrzebowali ich mnóstwo! Wstępny kosztorys sięga nawet ponad milion złotych!

Począwszy od zbiórek pieniędzy, po sprzedaż stroików i szopek w przedszkolnym konkursie, robienie wianków przez kolegów i koleżanki z 1b i ich sprzedaż, robienie soków i pierniczków przez uczniów z klasy 2b. Wszyscy chcą pomoc Kasi w powrocie do zdrowia i każdy daje z siebie ile może. Pomoc płynąca wprost spod dziecięcych rąk raduje serce. Nasi uczniowie oraz nauczyciele z dyrekcją na czele bardzo poważnie przystępują do organizowania pomocy dla Kasi. Ty również możesz nas wesprzeć:

•Dołącz do grupy na Facebooku @Razem dla Kasi Sobczak, licytuj.

•wpłać na https://www.siepomaga.pl/sobczak-kasia

Nie bądź obojętny na los Kasi!!! Przyłącz się do walki o jej życie i powrót do zdrowia!!!

img   img

img   img

0
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 13
  • 12