01.09.2016

Promocja SKO w naszej szkole

Czwartek, 1 września to początek roku szkolnego 2016/2017. To również inauguracja działalności w nowym roku szkolnym naszej Szkolnej Kasy Oszczędności.

Do szkoły zawitali przedstawiciele Banku PKO BP w Zduńskiej Woli: dyrektor oddziału pan Tomasz Buda oraz pani Iwona Urbańska. Goście zaprezentowali uczniom oraz rodzicom ofertę SKO. Wręczyli ulotki promujące oszczędzanie oraz balony z logo SKO.

Mamy nadzieję, iż w tym roku szkolnym dołączy do nas duża grupa nowych członków SKO. Czekamy na deklaracje uczestnictwa!

img   img

img   img

1
Dodaj Komentarz
 • 4
 • 0
 • 8
Komentarze
 • Nie wiem
  Nie wiem
  46.45.xxx.xxx
  2016-09-19 10:29 | Temat: Pierwszy!
  ODPOWIEDZ

  Pierwszy komentarz.....................................................................................................................................................................................................................................xD