02.02.2017

Noc w bibliotece - zajęcia feryjne dla dzieci

W ferie zimowe odbyły się w naszej szkole zajęcia w bibliotece dla uczniów szkoły podstawowej prowadzone przez p. Alicję Kluskę i p. Agnieszkę Filipowską.

Dzieci podczas tych zajęć słuchały ciekawych fragmentów książki „Spotkanie nad morzem”. Uczestniczyły w warsztatach języka migowego, prowadzonych przez absolwentkę naszej szkoły, Patrycję Sowałę. Integrowały się podczas gier i zabaw. Poszerzały swoje umiejętności kulinarne, wykonując kolorowe kanapki i zdrowe surówki. Uwieńczeniem spotkania było namalowanie pracy plastycznej inspirowanej przeżyciami ze spotkania.

Zajęcia feryjne podobały się wszystkim uczestnikom. Zintegrowały całą grupę. Pozwoliły twórczo i aktywnie spędzić czas. Dostarczyły niezapomnianych wrażeń i nowych umiejętności.

img  img

img  img

6
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 5
  • 8
Komentarze