15.05.2018

Młodzi Przedsiębiorczy – mamy zaproszenie na Galę Finałową

Jury Fundacji CEO oraz Banku ING było pod ogromnym wrażeniem pracowitości, zaangażowania i wiedzy wszystkich młodych przedsiębiorczych, po godzinach ciężkiej pracy i zażartych dyskusji, postanowiło ze wszystkich grup biorących udział w programie Młodzi Przedsiębiorczy wyróżnić 12 zespołów uczniowskich z całej Polski za całościową pracę w projekcie i zaprosić ich wraz z nauczycielami – opiekunami na spotkanie finałowe do Katowic.

W tym finale znalazły się uczennice klas III gimnazjum:

1.Anna Kubiak- IIIb

2. Nikola Szafran – IIIb

3. Marta Smarzyk- IIIb

4. Weronika Witczak- IIIa

Uczennice od października do maja prowadziły wirtualną firmę "Marta i spółka”. Ich ciężka praca została doceniona i wraz z opiekunem panią Ewą Pędziwiatr - 15 czerwca wezmą udział w uroczystej Gali Finałowej Programu.

Młodzi Przedsiębiorczy to edukacja ekonomiczna w praktyce skierowana do młodzieży i ich nauczycieli oparta na możliwości wykorzystania zagadnień ekonomicznych w praktycznych działaniach. Młodzi ludzie zdobywają doświadczenie w zakresie oszczędzania, inwestowania własnych środków finansowych, zarządzania budżetem oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 3
  • 5