01.06.2017

Mistrzowie matematyki w Czechach

Siedemnastą edycję Powiatowych Potyczek Matematycznych w Czechach należy zaliczyć do bardzo udanych. W gronie laureatów znalazło się aż dziesięciu uczniów z naszej szkoły.

Pierwsze miejsca zajęli: Jerzy Mes w kategorii klas piątych, Łukasz Suchański – w kategorii klas drugich gimnazjum oraz Aleksandra Różańska – wśród uczniów klas trzecich gimnazjum. Drugą lokatę wywalczył Jakub Kubiak w kategorii szóstoklasistów, a trzecie pozycje zdobyli: Alojzy Andrzejewski wśród czwartoklasistów oraz Agnieszka Kwiecień w kategorii klas drugich gimnazjum.

Ponadto komisje konkursowe przyznały wyróżnienia, które otrzymali: Antoni Andrzejewski i Laura Graf w kategorii klas czwartych, Zuzanna Matusiak w kategorii klas szóstych oraz Wojciech Król w kategorii klas trzecich gimnazjum.

XVII Powiatowe Potyczki Matematyczne odbyły się w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach, a wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników - 267 uczniów z 15 szkół podstawowych i 11 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego.

img   img

img   img

img   img

img   img

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 16
  • 1