10.05.2020

Laureatki Młodych Przedsiębiorczych

Miło nam poinformować, iż uczennice klasy 8b: Weronika Bujnowska, Lena Pilarska, Ola Bilska, Oliwia Staniucha oraz Julia Węgrzynek zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Projektowego Młodzi Przedsiębiorczy.

Jury, które było pod ogromnym wrażeniem pracowitości, zaangażowania i wiedzy wszystkich młodych przedsiębiorczych,  po godzinach ciężkiej pracy i zażartych dyskusji, postanowiło ze wszystkich grup biorących udział w programie Młodzi Przedsiębiorczy wyróżnić 17 zespołów uczniowskich za całościową pracę w projekcie i zaprosić ich wraz z nauczycielami – opiekunami na spotkanie finałowe  do Katowic.  

W tym roku gala odbędzie w formie online na specjalnej platformie.  Podczas wyboru komisja brała pod uwagę m.in. terminowość i rzetelność pracy w kursie, rzeczowość i poprawność merytoryczną składanych sprawozdań, refleksyjnie podejście do zadań, nieszablonowe i nowatorskie podejście do wiedzy z kursu, atrakcyjność, kreatywność i innowacyjność opisywanych działań, a także ich autorski charakter, konstruktywne wypowiedzi na platformie i na forum oraz ogólną aktywność i zaangażowanie zespołu w programie.

img   img

1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 17
  • 5
Komentarze