29.05.2016

Kuba najlepszy w powiecie!

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w XVI Powiatowych Potyczkach Matematycznych. Najlepiej spisał się Jakub Kubiak z klasy 5, który wywalczył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Ponadto wśród piątoklasistów wyróżnienie otrzymała Zuzanna Matusiak. Opiekunem oboje uczniów jest p. Jarosław Szewczyk.

W grupie uczniów klas pierwszych gimnazjum drugie miejsce zajął Łukasz Suchański, a trzecie lokaty zajęli: Jakub Tracewski oraz Agnieszka Kwiecień. W kategorii klas drugich gimnazjum druga była Aleksandra Różańska, a wśród trzecioklasistów drugie miejsce zajęła Agnieszka Dobrowolska.

Konkurs z udziałem 227 uczniów z 15 szkół podstawowych i 9 szkół gimnazjalnych po raz szesnasty odbył się w naszej szkole. Do tej pory w konkursie startowało 3087 uczniów, a spośród nich nagrodzono 664 osoby.

Tegorocznej edycji konkursu patronowali: Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Łódzki Kurator Oświaty, Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego, Starosta Zduńskowolski i Wójt Gminy Zduńska Wola. Patronat medialny objęła Telewizja Polska o/Łódź, Dziennik Łódzki i Tygodnik EXTRA.

 img     img

img      img

img      img

img     img

1
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 6
  • 4
Komentarze