14.11.2016

Kolejny sukces szkolnych strzelców

Po sukcesie w zawodach strzeleckich z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej zorganizowanych dnia 14 października 2016r., uczniowie Szkoły Podstawowej w Czechach odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem startowali w XVI Turnieju strzeleckim o Puchar Starosty Powiatu Zduńskowolskiego, który przeprowadzono 11 listopada 2016r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Zespół w składzie trzech najlepszych reprezentantów szkoły zdobył puchar w kategorii szkół podstawowych - zajął 2. miejsce tuż za SP nr 7 Zduńska Wola.  Na pochwałę zasłużyli uczniowie klasy 6 - Hubert Ratajczyk, Antoni Krawiec i Mateusz Mielczarek. Indywidualnie najlepszym strzelcem i zdobywcą złotego medalu został Hubert.

W turnieju tym, w tzw. grupie wyczynowej, brali również udział inni uczniowie znani w szkole - Paulina Wrąbel i Szymon Maj, którzy w swoich kategoriach uplasowali się na czołowych pozycjach.