27.01.2022

Każdy krok pomaga potrzebującym. Dołącz do konkursu organizowanego przez Fundację Pho3nix i wspieraj WOŚP!!!

Dobra zabawa, zdrowa rywalizacja, dbanie o aktywność fizyczną i pomoc innym mogą grać w jednej drużynie. Fundacja Pho3nix po raz kolejny postanowiła zmotywować dzieci i młodzież do ruchu, ale także do... niesienia dobra. Wszystko za sprawą konkursu dla szkół na największą liczbę kroków, który będzie połączony ze zbiórką na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Nasza szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu fundacji Phoenix Kids, która w tym roku nawiązała współpracę z WOŚP. Konkurs polega na tym, że każde dziecko, które chce się zaangażować musi zainstalować na swoim smartfonie aplikację Phoenix Kids, która liczy kroki tzw. krokomierz. Później już tylko pozostaje robić jak najwięcej kroków i dzięki temu wspieramy akcję WOŚP.
Fundacja Phoenix Kids zobowiązuje się wpłacić 5 zł na rzecz WOŚP za każdego aktywnego ucznia. Warunkiem jest aby zainstalować aplikację, założyć konto i zrobić minimum 1000 kroków. Proszę pamiętać aby podczas rejestracji koniecznie wybrać naszą szkołę!!! Konkurs trwa od 24.01.2022 do 06.02.2022.
Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie, ponieważ jest to przede wszystkim motywacja do aktywności fizycznej, a dodatkowo robiąc kroki pomagamy potrzebującym. Razem możemy uzbierać bardzo dużą kwotę pieniężną, która zostanie przekazana na cele charytatywne WOŚP.
Instrukcja jak zainstalować aplikację: https://mcusercontent.com/.../Instrukcja_Rejestracji.01.pdf
img
img

 

1
Dodaj Komentarz
 • 14
 • 11
 • 19
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  176.109.xxx.xxx
  2022-01-28 06:51 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego konkursu:

  https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-orzysz/kochani-zapraszamy-was-ogolnopolski-konkurs-sko-wielcy-polacy-i-historia-na-sko/