03.01.2019

KARTKA NA BOŻE NARODZENIE

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w XIX Konkursie Plastycznym „Kartka na Boże Narodzenie” organizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Na konkurs wpłynęły aż 273 prace.

W kategorii wiekowej 4-6 lat pierwsze miejsce zajęła Zofia Sakiewa, trzecie miejsce wywalczył Wojciech Chwiałkowski, a wyróżnienie przyznano Hannie Kusiak. W kategorii wiekowej 7-9 lat drugą lokatę zajął Filip Nowicki, a wyróżnienia otrzymali: Antonina Szewczyk i Lena Gabrych.

Jury dodatkowo postanowiło przyznać kwalifikacje do wystawy następującym uczniom naszej szkoły:Nadii Woszczak, Natalii Staniucha, Marii Szewczyk, Rozalii Barańskiej, Mai Kowalczyk, Antoniemu Grobelnemu i Kalinie Staniucha.

 img   img

2
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 24
  • 17
Komentarze