09.06.2016

Festyn Rodzinny w Czechach

W niedzielę, 5 czerwca w Zespole Szkół w Czechach odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Dla jego uczestników przygotowano wiele atrakcji. Dopisała również pogoda.

W niedzielne popołudnie odbyła się wystawa rękodzieł Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Czechy, były pokazy strażackie i pokazy karate. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach festynu. Dla nich przygotowano różne atrakcje, takie jak: malowanie twarzy, łowienie pluszaków czy skoki na trampolinie. Ponadto gimnazjaliści zaprezentowali projekty edukacyjne.

Podczas festynu sprzedawane były ciasta przygotowane przez uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. Akcja sprzedaży ciast cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Ponadto na specjalnym stoisku można było obejrzeć i zakupić prace plastyczne uczniów naszej szkoły. 

img  img

img    img

img    img

img   img

img    img

2
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 9
  • 6
Komentarze