30.10.2022

Dziesiąte urodziny SKO – świętowania ciąg dalszy

W środę, 26 października z udziałem p. Anny Stoparczyk – dyrektor naszej szkoły, p. Ewy Wojtasik - wicedyrektor szkoły, p. Tomasza Budy – dyrektora Banku PKO BP w Zduńskiej Woli oraz p. Iwony Urbańskiej - kierownik zespołu obsługi klienta Banku PKO BP w Zduńskiej Woli odbyły się główne obchody dziesiątych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności.

W tym dniu klasy czwarte kontynuowały zmagania w turnieju SKO pod hasłem „SKO to strzał w dziesiątkę”. Tym razem odbyła się część sportowa połączona z wiedzą matematyczną przygotowana przez opiekunów SKO: p. Jarosława Szewczyka, p. Agnieszkę Besser-Krysiak oraz nauczyciela wychowania fizycznego p. Donatę Jasiewicz. Ponadto każda z klas zaprezentowała hasło promujące SKO oraz plakat promujący oszczędzanie.

Po emocjonującej i zaciętej walce komisja konkursowa pierwsze miejsce postanowiła przyznać obu klasom czwartym. Każda z czteroosobowych drużyn została nagrodzona dyplomem i nagrodami ufundowanymi przez SKO, a kibice otrzymali urodzinowe smycze do kluczy z logo SKO.

Na zakończenie uroczystości na wszystkich uczestników urodzin czekała jeszcze jedna niespodzianka. Na salę wjechał urodzinowy tort z odpalonymi racami. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zadowoleni. 

img

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 16
  • 17
Komentarze