1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
16
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Laureatki konkursu "Moja książka"

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli, podała wyniki konkurs organizowanego w ramach Tygodnia Bibliotek pt. „Moja książka”. Celem konkursu było upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci w wieku od 5 do 10 lat oraz możliwość rozwijania twórc ...

6

Głosowanie na najładniejszą kartkę dla Lokatki

Rozpoczynamy głosowanie na najładniejszą kartkę urodzinową dla Żyrafki Lokatki w konkursie dla dzieci z naszego przedszkola. Zasady są proste. Jedna osoba może oddać jeden głos - w komentarzu wpisujemy numer pracy, na którą głosujemy.

406

Majowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy szóste i ostatnie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu".

8

Ogólnopolski Konkurs ARSENAŁ PAMIĘCI

Konkurs ARSENAŁ PAMIĘCI służy patriotycznemu wychowaniu dzieci i młodzieży poprzez: odkrywanie nieznanych Miejsc Pamięci Narodowej, ocalanie od zapomnienia ludzi, ich dokonań i przeżyć, poznawanie Historii Polski przez pryzmat dziejów gniazda rodzinnego i „Małej Ojczyzny”.

0

Ostatnie pytanie już w czwartek

W najbliższy czwartek, 28 maja między godzinami 18.00 a 19.00 ukaże się szóste - ostatnie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

2

Klasa 5a pamięta o swoim Patronie

„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki.” (Jan Paweł II, List do artystów, 1999 r.)

1

Ogólnopolski Konkurs SKO „Z ekonomią za pan brat”

Tylko do niedzieli, 24 maja czekamy na odpowiedzi w Ogólnopolskim Konkursie SKO „Z ekonomią za pan brat” organizowanym przez Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

2

Spotkanie on-line – Tworzymy flagę Polski

Chętne dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej spotkały się ze swoimi nauczycielkami na platformie Zoom. Towarzyszyli im oczywiście Rodzice, bez których zaangażowania nie odbyłoby się to wydarzenia.

1

Dziękczynienie za św. Jana Pawła II

„Nie bójcie się iść drogą świętości” – Jan Paweł II

1

Bukiety wdzięczności od pierwszaków

Piękne bukiety to dar serca dla naszego Patrona Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy jego urodzin od uczniów, rodziców i wychowawcy klasy 1b.

0
1 2 3 następna ostatnia