1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
13
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Rekordowe zmagania z matematyką

280 uczniów z 20 szkół z terenu powiatu zduńskowolskiego rywalizowało o tytuły najlepszych matematyków w XVIII Powiatowych Potyczkach Matematycznych, które tradycyjnie odbyły się w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Po raz kolejny udało się pobić rekord frekwencji ...

9

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza dziewiąty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

6

A może zostać strażakiem?

W poniedziałek, 21 maja dzieci z grup 3- i 3-4-latków zwiedziły Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

8

Uczniowie na medal

W piątek, 18 maja uczniowie z klas 1a, 3b i 3c z powodzeniem wzięli udział w V Powiatowej Olimpiadzie "Bawmy się razem" dla uczniów klas I-III o puchar starosty zduńskowolskiego. Miejscem zmagań była Szkoła Podstawowa w Zapolicach.

0

Wycieczka do Ceramilandii

11 maja dwie najmłodsze grupy z przedszkola pojechały na swoją pierwszą wycieczkę do Ceramilandii w Lutomiersku.

3

Piszą o naszych akcjach!

Maj obfituje w publikacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuły o akcjach organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności (zbiórka baterii, nakrętek i makulatury) ukazały się na portalach internetowych: naszemiasto.pl oraz ezd24.pl.

11

W nagrodę pojechali do Łodzi

We wtorek, 15 maja, pięcioro uczniów naszego gimnazjum odwiedziło Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w nagrodę za fenomenalne wyniki w konkursie "100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości". Nagrodzeni w czasie wycieczki poznali m.in. główne aule wykładowe uniwersytetu.

3

Europejski Uniwersytet Latający w Czechach

Europejski Uniwersytet Latający to ogólnopolska akcja edukacyjna skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z miejscowości do 50 tys. mieszkańców. Realizowana jest przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i Centrum Edukacji Obywatelskiej.

4

Najlepsi w KANGURZE

Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny". Miło nam poinformować, iż troje uczniów z naszej szkoły zdobyło bardzo dobry wynik. Są to: Amelia Cieślak w grupie uczniów klas trzecich szkoły podstawowej, Jan Staniucha z klasy czwartej oraz Łukasz Suchański z klasy trzeciej gimnazj ...

3

„Buźka '2018” – kolejne muzyczne laury!

W Szkole Podstawowej nr 2 w Zduńskiej Woli w dniu 10 maja 2018r. odbył się XXIII Festiwal Piosenki Dziecięcej „Buźka 2018”, w którym nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy muzyczne.

2
1 2 3 następna ostatnia