1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
6
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Dziecka już w sobotę

Wójt Gminy Zduńska Wola, Dyrektor Zespołu Szkół w Czechach oraz Rada Rodziców w Czechach zapraszają na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 3 czerwca w godzinach 13.00 - 18.00 na terenie Zespołu Szkół w Czechach.

0

Miły gość w przedszkolu

23 maja do naszego przedszkola zawitał bardzo ważny dla nas Gość – Pan Henryk Staniucha-Wójt Gminy Zduńska Wola. Na zaproszenie przedszkolaków pojawił się w przedszkolu, aby poczytać dzieciom znane i lubiane przez wszystkich bajki. Nasze przedszkole od lat promuje czytelnictwo wśród dzieci i dorosły ...

2

Nasi najlepsi!

Drużyna chłopców ze szkoły w Czechach zajęła pierwsze miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów. Nasi młodzi piłkarze okazali się lepsi od SP 10, SP 6, SP 7 - wszystkie ze Zduńskiej Woli oraz SP Szadek.

1

Lekkoatletyczne zmagania

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w gminnym czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Z kolei dziewczęta uplasowały się na czwartej pozycji. W łącznej klasyfikacji szkoła w Czechach wywalczyła ostatecznie drugie miejsce.

1

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza dziewiąty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

5

Gimnazjum czyta zerówce

W dniu 18 maja uczniowie klasy IIa gimnazjum – Weronika, Agnieszka i Klaudia odwiedziły grupę 6-latków w ramach akcji ,,Poczytajmy”. Celem programu jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci.

5

SPRINTEM DO MARATONU

12 maja przedszkolaki dołączyły do III Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Celem tej imprezy biegowej jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

1

Rekordowe potyczki

267 uczniów z 15 szkół podstawowych i 11 szkół gimnazjalnych z terenu miasta i gminy Zduńska Wola, miasta i gminy Szadek oraz z Zapolic wzięło udział w XVII Powiatowych Potyczkach Matematycznych. Zmagania odbyły się w piątek, 19 maja w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Paw ...

0

Rajd rowerowy

Przypominamy, iż Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów na rajd rowerowy pod hasłem "Odjazdowy bibliotekarz 2017". Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 maja 2017 roku o godz. ...

2

Sportowe zmagania

W Szkole Podstawowej w Annopolu Starym odbył się turniej sprawności fizycznej dla dzieci klas I-III "Wysportowany Miś". Reprezentacja naszej szkoły zajęła szóste miejsce. Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy przed SP w Krobanowie i SP w Wojsławicach. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali medale ...

2
1 2 3 następna ostatnia