1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Pamiętasz, jak Kasia i Kuba planowali wyjazd do Afryki?
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Kobiet w przedszkolu

Nabiera innego wymiaru, kiedy to „panowie” zwłaszcza Ci najmłodsi samodzielnie wykonują prezenty dla koleżanek.

3

Kangury w Czechach

W czwartek, 15 marca uczniowie klas III-VII szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum Zespołu Szkół w Czechach wzięli udział w 27. edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy w ciągu 75 minut zmierzyli się z 21-30 zadaniami (w zależności od kategorii wiekowej).

3

Nagroda dla Amelki!

Jak już informowaliśmy, Amelia Cieślak z klasy 3b zajęła trzecie miejsce w kategorii klas 0-3 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kosmiczny bankomat SKO - PKO". Amelce wręczyliśmy już nagrodę i dyplom, które dotarły do nas pocztą. Opiekunem laureatki jest p. Bogusława Damas.

4

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza siódmy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

6

Obchodziliśmy Dzień Matematyki

We wtorek, 13 marca i w czwartek, 15 marca uczniowie klas czwartych oraz piątych wzięli udział w Ogólnopolskim Dniu Matematyki. Inicjatorem i organizatorem tego dnia jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve - patron merytoryczny programu e-math.pl!

3

Zaproszenie na spotkanie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza nas na spotkanie z Wojciechem Orlińskim - pisarzem, dziennikarzem, publicystą, autorem książek podróżniczych i fantastycznych, wykładowcą na Wydziale Dziennikarstwa i Nowych Mediów Collegium Civitas, znawcą twórczości S ...

0

Wielkie święto SKO-wiczów

W piątek, 9 marca w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród dla naszych konkursowiczów. Nagrodziliśmy laureatów konkursów organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności: Jesiennej zbiórki makulatury, konkursu plastycznego "Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja", konkursu "Ferie z SKO", konkursu "Dyk ...

4

Wielkanocny witraż lub wielkanocna wycinanka z motywem SKO

Do wtorku, 20 marca trwa Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Wielkanocny witraż lub wielkanocna wycinanka z motywem SKO" organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności działającą w naszej szkole.

2

Piątka nowych SKO-wiczów!

Do Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach zapisali się kolejni uczniowie. W roku szkolnym 2017/2018 do grona oszczędzających tym razem dołączyli uczniowie grupy 6-latków oraz klasy 4a.

3

Klasa 3b na czele

Po sześciu miesiącach w rankingu czytelnictwa prowadzi klasa 3b. Uczniowie tej klasy od września do lutego przeczytali łącznie 138 książek.

2
1 2 3 następna ostatnia