1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ JESTEM EKO z SKO :)”

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „ JESTEM EKO z SKO :)”

3

Czechy najlepsze!

W Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Izabelowie odbył się III Halowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. W turnieju walczyli chłopcy z klas IV-VII ze wszystkich gminnych szkół podstawowych.

1

Powiatowy Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy

Szkoła Podstawowa nr 10 w Zduńskiej Woli była gospodarzem II Powiatowego Konkursu Udzielania Pierwszej Pomocy adresowany do uczniów klas trzecich szkół podstawowych. W zmaganiach wzięło udział 10 trzyosobowych drużyn ze szkół powiatu zduńskowolskiego.

3

Konkursowa galeria - cz. 3

Do naszej szkoły wpływają prace konkursowe na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosenny witraż lub wiosenna wycinanka z motywem SKO". Dziś trzecia część konkursowej galerii.

6

21 marca - niezwykły dzień w naszej szkole

21 marca to naprawdę niezwykły dzień. Wszyscy wiedzą, że tego dnia obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny i nie tylko. Dla nas ten dzień był bardzo uroczysty. Świętowaliśmy obchody Światowego Dnia Poezji – święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione przez UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych ...

4

Druga paczka z bateriami wysłana

We wtorek, 27 marca do Organizacji Odzysku REBA S.A.wysłaliśmy drugą paczkę z bateriami. Tym razem udało się uzyskać 19 kg baterii, za które otrzymamy punkty w III edycji konkursu zbiórki zużytych baterii w placówkach oświatowych i wychowawczych na terytorium Polski pod hasłem "Edukujemy - Pomagamy" ...

1

Konkursowa galeria - cz. 2

Do naszej szkoły wpływają prace konkursowe na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosenny witraż lub wiosenna wycinanka z motywem SKO". Dziś część druga konkursowej galerii.

6

Wiosenna zbiórka makulatury

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza uczniów grup 5-latków, 5-6-latków, 6-latków oraz klas I - VII szkoły podstawowej do udziału w wiosennej zbiórce makulatury.

5

Konkursowa galeria - cz. 1

Do naszej szkoły wpływają pierwsze prace konkursowe na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosenny witraż lub wiosenna wycinanka z motywem SKO". Dziś część pierwsza konkursowej galerii.

5
1 2 3 następna ostatnia