1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Piszą o naszych sukcesach

Kolejne publikacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności ukazały się w lokalnych mediach. Artykuły o sukcesach SKO i jej opiekunach ukazały się na portalach internetowych: ezd24.net, naszemiasto.pl, e-zdunskawola.pl, gminazdunskawola.pl i siewie.tv.

12

Jędrzej lubi oszczędzać...

Jędrzej z klasy 2a jest pierwszym nowym SKO-wiczem, który założył konto SKO. W nagrodę otrzymał prezenty ufundowane przez SKO.

2

Zwiedzamy w ramach 100-lecia Niepodległości

W październiku uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami odwiedzili Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy.

0

Cała klasa 2a oszczędza w SKO

Miło nam poinformować, iż klasa 2a jest pierwszą klasą w naszej szkole, w której wszyscy uczniowie posiadają konta w Szkolnej Kasie Oszczędności.

2

Pierwszy samochód z makulaturą!

Zakończyła się organizowana przez Szkolną Kasę Oszczędności w naszej szkole jesienna zbiórka makulatury. We wtorek, 30 października odjechał pierwszy samochód z załadowaną po brzegi makulaturą. Druga porcja makulatury zabrana będzie w środę i wtedy poznamy ilość zebranych surowców.

1

Godziny wychowawcze przy Obelisku we wsi Czechy

Na placu przy Zespole Szkół w Czechach znajduję się obelisk upamiętniający lokalnych bohaterów. Jest on dedykowany Obrońcom Granic l i II wojny światowej.

3

Światowy Dzień Oszczędzania

Święto to obchodzone jest corocznie 31 października, a powstało z inicjatywy przedstawicieli banków europejskich podczas 1. Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych w Mediolanie w 1924 roku w celu zapewnienia stabilnego i długotrwałego rozwoju społeczeństw poprzez promowanie idei oszczędzan ...

3

Prace na konkurs wysłane

W czwartek, 25 października 2018r. wysłaliśmy prace na Ogólnopolski Konkurs pt. "Najciekawsza rymowanka o oszczędzaniu w SKO" organizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową w Szprotawie.

2

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc październik. Są to: Zosia, Antek i Alek z klasy 6b. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Szóste urodziny SKO – świętowania ciąg dalszy

W piątek, 26 października - dokładnie w szóstą rocznicę powstania SKO w Czechach – odbyły się główne obchody urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności z udziałem zaproszonych gości: p. Iwony Szewczyk-Bąk – skarbnika gminy Zduńska Wola, p. Tomasza Budy – dyrektora Banku PKO BP w Zduńskiej Woli i p. Iwony Ur ...

5
1 2 3 następna ostatnia