30.12.2020

UbierzMY choinkę - podsumowanie

Z wiadomych względów okres przedświąteczny w tym roku w naszej szkole wyglądał inaczej... ale mimo wszystko pragnęliśmy BYĆ RAZEM w te święta! W związku z tym zaprosiliśmy Was do akcji: ubierzMY choinkę pod SSP Nasza szkoła otrzymała w prezencie żywe drzewko, które zostanie wkopane do szkolnego ogrodu po Nowym Roku (jesteśmy przecież EKO!!!). Do tego czasu zachęcaliśmy WAS do udekorowania naszej małej, ale WSPÓLNEJ choineczki! Wielu z Was powiesiło na niej jakiś mały drobiazg, bombkę, łańcuch, życzenia, gwiazdka itd. Bardzo dużo było prac wykonanych samodzielnie! Brawo Wy! Choinkę można podziwiać przed głównym wejściem do szkoły. Niech akcja: ubierzMY choinkę będzie wyrazem naszej sympatii wobec siebie! Brawo SKO-wicze!

img

11
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 5
  • 13
Komentarze