1 2 3 następna ostatnia

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?
Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!
0
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Lokatka wspiera :)

Dziś Lokatka wspierała Naszych SKO-wiczów, którzy rywalizowali z Kangurem :) Trzymamy kciuki!

0

Mój dom!

Dzień Ziemi (ang. Earth Day), znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi – akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem pla ...

0

Dzień Ziemi w klasie II :)

Każdy SKO-wicz z klasy Pani Kamili wie dlaczego musimy dbać o Ziemię oraz w jaki sposób to robić :) Brawo!

0

Pierwsi Mistrzowie :)

Poznajcie Jakuba i Mateusza! Pierwszych Mistrzów Wiedzy SKO! Wiem, że jest Was więcej! Przesyłajcie Swoje zdjęcia z dyplomami ! andzelika.zarzeczna@ssps.edu.pl

5

Ruszamy - Test wiedzy o SKO

Trzymamy kciuki Kod szkoły został przesłany na Librusie.

3

Słodkiego dnia :)

Czekolada - źródło endorfin i niesamowitego smaku. Ciemna, mleczna, deserowa lub biała. W tym jednym dniu w roku, czyli w Dniu Czekolady, może być jedzona bez poczucia winy.

10

"Bierzemy udział w akcji Żonkile"

Kochani Szykujemy się do Akcji Żonkile Celem akcji jest zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat II wojny światowej i powstania w getcie warszawskim. Działania mają na celu uczczenie pamięci o powstaniu w getcie warszawskim.

14

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”

Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!

10

Eko-konkurs

Umieszczamy kolejny konkurs od naszych Przyjaciół! Zachęcamy do udziału!

0
1 2 3 następna ostatnia