1 2 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Guzikowa girlanda lub łańcuch na choinkę
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Rozstrzygnięcie Konkursu

na modny strój wyczarowany z odpadów

32

Tabliczki SKO

Kolejne tabliczki oszczędności zapełnione!!!!!!

19

Andrzejki 2017 !!!!

W czwartek, 30 listopada 2017 r. w naszej szkole uczniowie klasy I i IV z okazji Andrzejek przygotowali wróżby i stoisko z wypiekami do wspólnej zabawy zaprosili uczniów klas gimnazjalnych oraz Panią Dyrektor wraz z nauczycielami.

29

Renowacja sprzętu szkolnego.

Igor z klasy IV wraz z tatą odnowili starą szafkę szkolną, która zyskała połysk i nowe życie.

17

Odwiedziny Hatetepesa

Parę dni temu klasę I odwiedził pancernik Hatetepes, który zachęcał dzieci do systematycznego oszczędzania. Podczas spotkania było mnóstwo śmiechu i zabawy.

20

Działania ekologiczne w naszej szkole!!!

Szanowni Państwo, pierwszy tydzień grudnia w naszej szkole będzie obfitował w różnego rodzaju działania związane z dniami ekologicznymi. W klasie IV zostanie przeprowadzony konkurs na modny strój wyczarowany z odpadów. Uczniowie zbierają gazety, kartki, foliowe reklamówki, kartony, puszki ...... ...

11

Udało się !!!!!!

Pierwsza tabliczka oszczędności zebrana przez Hanię z klasy IV a

23

Laureaci Konkursu

Dnia 31 października 2017 r. opiekun SKO Pani Genowefa Szmagaj - Nowicka zorganizowała i poprowadziła wspólnie z uczniami uroczysty apel z okazji "Światowego Dnia Oszczędzania". Gościem specjalnym był dyrektor Banku PKO w Szprotawie p. Czesław Szczepanik, który swoim przywitaniem i upominkami wy ...

16

Pace zgłoszone na Konkursu "Pomysłowa Skarbonka"

Uczniowie naszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Szprotawie z klasy: I a i IV a wykazali się bardzo dużą pomysłowością i pracowitością. Poniżej przedstawiamy prace zgłoszone na konkurs "Pomysłowa Skarbonka".

17

Uwaga!!! Konkurs

"POMYSŁOWA SKARBONKA"

33
1 2 następna ostatnia