10.03.2021

Tulipany dla Liliany - dziękujemy !

Kochani SKO-wicze czas na małe podsumowanie Naszej akcji - Tulipany dla Liliany :)

Tulipany dla Liliany – DZIĘKUJEMY!
 
8 marca jest dniem szczególnym dla kobiet. Są one wtedy najważniejsze,
a zewsząd spływają dla nich życzenia i drobne upominki.  Społeczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego postanowiła pójść krok dalej i zeralizwoać projekt szkolego SKO. Zorganizowaliśmy akcję charytatywną pod tytułem Tulipany dla Liliany.
 
Przez tydzień czasu uczniowie, nauczyciele, rodzice, cała szkolna społeczność wykonywała wszelkiego rodzaju kwiaty z papieru. Wszystkie te działania miały jeden cel – wspomóc jedną z najmłodszych uczennic Lilianę Hołownię.
 
Dziewczynka  jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”. Wymaga stałej rehabilitacji. Jest wojowniczką, która nie zważa na przeciwności, z którymi musi się zmagać. Codziennie obdarowuje swoje otoczenie promiennym uśmiechem. Organizatorzy akcji cieszą się, że tego dnia mogli stać się przyczyną tego pięknego uśmiechu.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy okazali wielkie serce i przyłączyli się do akcji! Dziękujemy: dzieciom i ich rodzicom – za zapał przy wykonywaniu papierowych kwiatów, wychowawcom – za motywowanie i pomoc w wykonaniu, rodzicom, pracownikom szkoły, mieszkańcom Szprotawy – za chęć pojawienia się przy stoisku, zakup kwiatów i maskotek, wszelakie wsparcie. Dziękujemy również dyrektorowi szprotawskiego LO, panu Bartoszowi Klimkowskiemu za przyłączenie się do akcji. Uzbierana kwota jest niemała!
 
Cały dochód ze sprzedaży kwiatów oraz maskotek zostanie przekazany na subkonto Lili. Osoby, którym nie udało się kupić rękodzieła, a chcą pomóc Małej Kobietce, mogą przekazać 1% podatku korzystając z nr KRS 0000186434 z dopiskiem na cel szczegółowy: Liliana Hołownia 61/H lub wpłacić na konto Fundacji 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem 61/ H Liliana Hołownia.
 
Krystyna Kopaniecka
imgimg
7
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 7
  • 9
Komentarze