27.09.2021

Zajęcia SKO na kółku przedsiębioczości

Nasze szkolne kółko przedsiębiorczości ruszyło z zajęciami.

Na zajęciach z panią Barbarą uczniowie zapoznali się z podstawowymi pojęciami związanymi z bankiem i finansami oraz przypomnieli sobie jak działa Szkolna Kasa Oszczędności.

img

 

1
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 31
  • 24
Komentarze