1

Trening mózgu dla każdego
Chcesz poprawić swoją pamięć, logiczne myślenie, poćwiczyć koncentrację i zwiększyć szybkość uczenia się? Jeśli tak, to zapraszam Cię na wyjątkowy trening. Trening mózgu.
32
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

Zbiórka rzeczy dla Oddziału Św. Mikołaja Kliniki Hematologii Dziecięcej w Szczecinie

Samorząd Uczniowski działający w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach przyłączył się do zbiórki rzeczy dla Oddziału Św. Mikołaja Kliniki Hematologii Dziecięcej w Szczecinie

2

Akcja Żonkil

W dniu 24 marca br. na Rynku Miejskim w Bobolicach wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza kwestowali kolejny raz na rzecz Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.

1

Minitargi edukacyjno - zawodowe 2018

Marzec to miesiąc, w którym zaczyna się wiosna. A w naszej szkole, jest to także miesiąc ważnej i dużej imprezy – Minitargów Edukacyjno – Zawodowych. W tym roku w targach, które odbyły się 23 marca wzięły udział reprezentacje 12 szkół średnich z wielu miejscowości (Szczecinka, Koszalina, Tychowa, ...

1

Witajcie w naszej bajce ! :)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy 16 marca br. w naszej szkole odbył się apel poświęcony twórczości Jana Lesmana ( pseudonim Jan Brzechwa).

0

Powitanie wiosny

21 marca kończy się astronomiczna zima i rozpoczyna wiosna. W tym roku szkolnym pierwszy dzień wiosny przypadł na czas rekolekcji, dlatego jego obchody miały nieco inny charakter niż zwykle.

0
1