17.06.2013

IV SZKOLNE MISTRZOSTWA ŁODZI W PETANQUE

W dniu 14 czerwca nasza szkoła wywalczyła trzecie miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w Petanque (dyscyplinie znanej też jako bule). Na bulodromie Szkoły Podstawowej nr 141 nasza wspaniała ekipa w składzie: Bartek Kądrowski, Mateusz Błaszczyk i Kuba Kowalski - pokonała szkoły z całego województwa, w tym także gimnazja i licea w grupie eliminacyjnej. Emocje były niesamowite, gdy po pechowo przegranym meczu półfinałowym miejsce na podium zapewnił nam ostatni rzut, po którym wygraliśmy różnicą 7 milimetrów ze Szkołą Podstawową nr 205.

Naszą szkołę godnie reprezentowała też drużyna dziewcząt, w której znalazły się Patrycja Sidwa, Natalia Ciechomska i Natalia Wróblewska. Zdobyliśmy upragniony puchar i świętowaliśmy podwójnie, bo pan Adam Dorabiała zajął drugie miejsce w zawodach nauczycieli.