1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 w Łodzi - Czarodzieje Integracji

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 w Łodzi - Czarodzieje Integracji

Witamy na szkolnym blogu SKO Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki oszczędzania. Mile widziane będą Wasze komentarze i oddawane głosy. Mamy nadzieję, że pomożecie nam go tworzyć. Serdecznie Was do tego zachęcamy. Opiekunowie SKO.

Grosik do grosika - Uratuj życie Adika!

Nasza szkoła włączyła się w charytatywną zbiórkę pieniędzy na leczenie czteroletniego Adriana Sawickiego, u którego zdiagnozowano nowotwór mózgu. "Groszomania" polega na zbiórce 1,2 i 5 groszówek, które należy wrzucać do puszek ustawionych przy wejściu do szkoły.

14

Dzień Kundelka w naszej szkole

W dniu 10 października odbyły się warsztaty zorganizowane przez Annę Gregorowicz i Elżbietę Milecką. Po raz drugi odwiedziły nas założycielki Fundacji Świat z 4, pani Monika Sosnowska, zoopsycholog oraz pani Anna Ciołek, psycholog. Uczniowie oraz rodzice mieli możliwość zobaczyć świat z pozycji p ...

5

IV Jesienny Rajd Rowerowy

W środę 24 września odbył się już IV Jesienny Rajd Rowerowy dla uczniów posiadających Kartę Rowerową. W rajdzie na Uroczysko Lublinek oraz w rejon lotniska uczestniczyło 7 uczniów z klas VI oraz opiekunowie; M. Adamczyk, A.Dorabiała oraz K. Ostaszewski. Mimo jesiennej aury, która ochłodziła zapał ...

3

Żegnaj lato na rok..... czyli pierwszy dzień jesieni

Jesień to jedna z podstawowych pór roku, a jej cechą charakterystyczną są umiarkowane temperatury powietrza, częste opady, opadanie liści, coraz pochmurniejsza aura. Jesień poprzedza zimę, zatem w świecie zwierząt i roślin to czas przygotowań na najzimniejszy okres w roku. Co ciekawe między jesienią ...

2

Sprzątamy Świat

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w międzynarodową akcję "Sprzątania Świata". Jako szkoła z "Zieloną Flagą" doskonale rozumiemy jaki jest cel tej akcji, nie są nam obce zagadnienia związane z ochroną środowiska. Przez cały czas staramy się żyć ekologicznie - osz ...

0

Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków

Czy wiesz, że w Europie jest aż 50 państw a jeszcze więcej języków, bo aż 225 języków? A czy wiesz, że językiem europejskim o największej liczbie rodzimych użytkowników w Europie jest język rosyjski? Zaraz po nim niemiecki i turecki. Angielski jest 4-ty na tej liście jednak nadal pozostaje numerem ...

0

Zbieramy makulaturę!!!

Już czwarty rok Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 aktywnie uczestniczy w zbiórce makulatury. Serdecznie zachęcamy do działań na rzecz ekologii. Pojemnik na makulaturę przygotowany jest w Publicznym Gimnazjum w Pałacu Młodzieży.

0

Rowerem do szkoły!!!

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zapraszamy Was drodzy uczniowie do wzięcia udziału w Dniu „Rowerem do Szkoły”.

18
1 2 3 następna ostatnia