25.01.2013

Uroczyste przyjęcie naszych uczniów do grona członków SKO

Wczoraj nasi uczniowie na uroczystym apelu zostali przyjęci do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Książeczki oraz karty SKO wręczył im osobiście pan Władysław Sikora, dyrektor PKO Bank Polski S.A. w Rybniku.

W dniu 24 stycznia 2013 r. odbył się apel, na którym nasi uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do grona członków SKO.

uczniowie klas młodszych promują SKO

Gościem specjalnym byli: pan Władysław Sikora, dyrektor PKO Bank Polski S.A. w Rybniku oraz Pan Patryk Łatuszyński, koordynator oddziału SKO w Rybniku.

Najpierw uczennice klasy VI a: Iga Dziewior, Ola Żyła i Wiktoria Kowalska powitały naszych gości oraz wszystkich obecnych na apelu piosenką "SKO to jest to".

IMG_7324.JPG

IMG_7325.JPG

Po ich krótkim występie głos zabrał dyrektor banku PKO, który zachęcał nas do oszczędzania i raz jeszcze zacytował słowa piosenki: " złotówka do złotówki, do grosika grosz...". Następnie odbyło się uroczyste rozdanie książeczek wszystkim, którzy zgłosili wcześniej chęć do przystąpienia do SKO. Przedstawiciele Banku PKO w Rybniku złożyli nowym członkom gratulacje i życzyli wytrwałości w oszczędzaniu.

IMG_7349.JPG

IMG_7347.JPG

W związku z rozpoczęciem działalności SKO w naszej szkole, ogłoszony został konkurs matematyczny dla klas III - VI: "Mistrz tabliczki mnożenia", pod hasłem "Liczę i oszczędzam, więc nie grozi mi nędza".

Życzymy wytrwałości w przygotowaniach do konkursu no i oczywiście w oszczędzaniu!

Więcej zdjęć NA TEJ STRONIE

8
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 4
  • 1
Komentarze