04.06.2012

Podsumowanie - czyli jak oszczędzaliśmy w tym roku?

Krótkie podsumowanie zgromadzonych oszczędności na Szkolnej Książeczce Oszczędnościowej :)

Uroki prowadzenia blogu - tekst się nie zapisał :( Dlatego raz jeszcze, krótkie podsumowanie mijającego roku szkolnego 2011/2012.

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do programu SKO w listopadzie 2011 roku.

Opiekun rozdał uczniom książeczki i zaczęło się oszczędzanie :) Jedni wpłacali mniej, inni więcej, jedni byli bardziej systematyczni, inni "spontaniczni", czyli tyle ile jest dzieci, tyle było metod na zgromadzenie na książeczkach oszczędności. Bardzo "aktywnymi oszczędzającymi" okazała się klasa 0, z czego bardzo się wszyscy cieszymy, a wiadomo, jak mówi stare przysłowie: "Czym skorupka za młodu...." :)

Szkolny opiekun SKO pod koniec każdego miesiąca wpłacał wasze oszczędności w oddziale Banku PKO Bank Polski w Skarżysku - Kamiennej. Na dzień 04.06.2012r. na Szkolnej Książeczce Oszczędnościowej łącznie widnieje kwota 3,770 złotych!.

Zbliżają się wakacje i wiem, że większość uczniów chciałaby wypłacić swoje oszczędności i oczywiście będzie taka możliwość, zachęcam jednak do pozostawienia części oszczędności na książeczkach i kontynuowaniu wpłat w przyszłym roku szkolnym.

Gratuluję wytrwałości  w oszczędzaniu i życzę jej również po wakacjach w nowym roku :)

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 1
  • 3
Komentarze