1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. M. Kowalskiego w Zaleziance

Szkoła Podstawowa im. M. Kowalskiego w Zaleziance

Witamy i zapraszamy do odwiedzenia bloga SKO naszej szkoły. Theodor Heuss powiedział, iż "Oszczędzanie jest właściwym środkiem pomiędzy skąpstwem a rozrzutnością" - działania prowadzone w naszej szkole w ramach programu SKO mają na celu tę ideę przybliżyć naszym uczniom. Zapraszamy do oglądania zdjęć i komentowania wpisów :)

Konkurs na najpiękniejszą marzannę

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 19 marca. Oto nasze najpiękniejsze prace :)

7

Zabawa karnawałowa

25 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa połączona z Dniem Babci i Dziadka. Uroczysty dzień rozpoczął się występem uczniów, którzy z okazji tego święta, kochanym Babciom i Dziadkom złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowali za ich troskę, dobroć i miłość. Podczas słodkiego p ...

2

Ratujemy i uczymy ratować WOŚP

Nasi Sko-wicze wiedzą jak ratowac ludzkie życie!

1

UWAGA! NOWY KONKURS PLASTYCZNY!

Opiekun SKO ogłasza nowy konkurs dla klas 0-VI Oczywiście jak zawsze super nagrody czekają!!

3
1 2 3 następna ostatnia