15.12.2013

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „Inwestycje unijne w gminie Kartuzy w obiektywie – prezentacja multimedialna”

21 listopada w naszej szkole odbyła się gala I GMINNEGO  KONKURSU

objętego  patronatem  Burmistrz  Kartuz Pani Mirosławy Lehman

Pod hasłem: „Inwestycje unijne w gminie Kartuzy w obiektywie – prezentacja multimedialna”

Na uroczystej gali wręczenia nagród obecni byli:  Pani Burmistrz Mirosława Lehman, dyrektor Beata Bieszka, wicedyrektor Ewa Kałużna,  nauczyciele, opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie  oraz laureaci z poszczególnych szkół oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Galę otworzyła pani dyrektor, po czym przemówiła pani burmistrz wyrażając swoje zadowolenie i podziw dla uczestników konkursu, którzy wykazali się znajomością inwestycji unijnych w naszej gminie i potrafili je przedstawić w formie prezentacji multimedialnej.

Potem klasy trzecie przedstawiły program artystyczny słowno – muzyczny tematycznie związany z Unią Europejską, za który zebrały mnóstwo oklasków.

W końcu nadeszła długo oczekiwana chwila ogłoszenia wyników i rozdania nagród, a było warto oprócz ciekawych tematycznych książek, kalendarza na rok 2014 z inwestycjami unijnymi w gminie Kartuzy, rożnych gadżetów zwycięzcy dostali I- miejsce aparat fotograficzny, II - miejsce słuchawki, III – miejsce pendrive.

Po rozdaniu nagród na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Było bardzo miło. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie serdecznie gratulują zdobytych  nagród i wyróżnień.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Oto lista nagrodzonych:

Miejsce:

I    Wnuk Lipińska Klaudia -     Zespół Kształcenia i Wychowania Dzierżążno

II    Szreder    Andrzej  -  Zespół Szkół Kiełpino

III     Stencel Aleksandra - Zespół Kształcenia i Wychowania Brodnica Górna

 

Wyróżnienia:

Damian Muszyński - SP5 Kartuzy, Nikodem Plichta - Zespół Szkół Kiełpino, Klaudia Jeszka - Zespół Szkół Kiełpino, Natalia Jagiełowicz - SP5 Kartuzy, Zuzanna i Lilianna Płotka - ZKiW Brodnica Górna, Dagmara Kuchta - ZKiW Brodnica Górna, Oliwia Rybakowska - ZKiW Brodnica Górna, Sandra Kubera i Emilia Bigus - SP Mirachowo, Agata Kuchta - ZKiW Brodnica Górna.

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 24
  • 2