1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

Witamy wszystkich blogerów. Jesteśmy szkołą na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Zbieramy grosze, by potem zbierać miliony na koncie. Przeprowadzamy różnego rodzaju akcje, dzięki którym nie tylko zbieramy pieniądze, ale stajemy się coraz lepsi dla środowiska - zbieramy baterie, nakrętki oraz makulaturę. Pomagamy również innym, organizując różnego rodzaju zbiórki - chemii, ubrań czy artykułów spożywczych. Życzymy miłego pobytu na naszym blogu! :)

Zachęcamy do oszczędzania

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim okazja do powiększania swojego „kapitału”.

0

Najlepiej oszczędzający uczniowie

Nagradzamy najlepiej oszczędzających uczniów

1

Black Friday

Black Friday to dzień, w którym króluje matematyka.

0

Konkurs

Konkurs na skarbonkę SKO

0

Góra Grosza

Pomagamy!

0

Budżet uczniowski

Budżet uczniowski- uczniowie zadecydują na co zostaną przeznaczone powierzone im pieniądze.

0

Matematyczny kalendarz

MATEMATYCZNY KALENDARZ ADWENTOWY

0

Dzień tabliczki mnożenia

„Pistacjowy dzień z liczbą Pi”- Święto Matematyki

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Tegoroczny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przebiegał w naszej szkole pod hasłem „Tabliczka mnożenia pod żaglami” przebiegał w naszej szkole pod hasłem „Tabliczka mnożenia pod żaglami”

1

Kiermasz dobroczynny

Sponął dobytek wspaniałej rodziny.

0
1 2 3 następna ostatnia