15.06.2026
Zajęcia „Ćwiczę moje dłonie”
Zajęcia „Ćwiczę moje dłonie” to mnóstwo zabawy, ale przede wszystkim to ćwiczenia mające na celu wzmacnianie mięśni odpowiedzialnych za pracę motoryki dużej i małej. Zajęcia zawsze rozpoczynamy od rozgrzewki z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi i naprzemiennymi. Następnie wykorzystujemy sprzęty z sali sensorycznej, a ostatnią część zajęć poświęcamy na pracę dłoni i palców. Podczas tego etapu wykorzystujemy pomoce, które otrzymaliśmy w ramach projektu EFS „Akademia zdolnych uczniów w gminie Świebodzin”. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, bo jest to inna forma spędzenia czasu i bawiąc się ćwiczą swoje mięśnie. Małgorzata Suchta


0
0
