1 2 3 następna ostatnia

Dzień bez Samochodu 2021
22 września w wielu miastach w Polsce można skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.
15
Blog SKO

Świebodzin Szóstka

Świebodzin Szóstka

Witamy na blogu SKO SP-6. Zapraszamy do czytania i głosowania.

Podsumowanie Ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

W dniu dzisiejszym odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego oraz szkolnego konkursu „Mój Robot” organizowanego w ramach koła informatycznego Koderzy #CMI.

0

Świebodziński Grant Oświatowy – Szkoła życia 2: botanika i zoologia

Nieeee, to nie są piękne broszki wykonane z okazji jutrzejszego Dnia Mamy… 🙂 To efekt pracy młodych biologów na dzisiejszych warsztatach z rozpinania owadów.

0

WYNIKI PÓŁFINAŁU Ogólnopolski konkurs geologiczny – Tajemniczy świat jaskiń

Konkurs wiedzy przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych dla uczniów szkół podstawowych dla klas VII i VIII i dla uczniów szkół średnich. Konkurs obejmuje całą Polskę , podzieloną na regiony. Przeprowadzony jest w trzech etapach przez Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologi ...

0

Wyniki konkursu plastycznego „Jem zdrowo, kolorowo”

Z przyjemnością informujemy, że 4 maja 2021r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Jem zdrowo, kolorowo” . Konkurs był skierowany do uczniów klas 1-3 naszej szkoły i cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

0

Świebodziński Grant Oświatowy – Edukacja STEAM

W sobotę 22.05.2021 r. odbyły się pierwsze warsztaty informatyczne łączące elementy programowania i robotyki z innymi dziedzinami wiedzy w modelu STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics).

0

XV edycja konkursu pięknego czytania o tytuł ,,Bajarza” za nami !!!

W konkursie udział brali uczniowie z klas II i III. Podczas czytania oceniana była: wyraźna artykulacja, płynność i swoboda czytania, interpretacja utworu, głośność czytanego tekstu i poprawność czytania.

0

Kolejny sportowy sukces naszych uczniów!

Tym razem uczeń 7A Bartosz Mikołajczyk w dniach 13 – 16.05.2021 będzie brał udział w konsultacji szkoleniowej piłkarzy ręcznych urodzonych w roczniku 2007 w Żaganiu.

0

Wyniki szkolnego konkursu informatycznego „Mój Robot”

W dniu 12 kwietnia została ogłoszona pierwsza edycja konkursu z grafiki komputerowej i programowania dla uczniów klas 4-8 pod hasłem „Mój EKO Robot”. Celem Konkursu było: -kształcenie umiejętności wykorzystania komputera do zaprojektowania grafiki komputerowej, oraz inwencji twórczej i kreatywno ...

0

WYNIKI KONKURSU pt. „MOJE DZIAŁANIA NA RZECZ ZIEMI”

„Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.” WYNIKI KONKURSU pt. „ MOJE DZIAŁANIA NA RZECZ ZIEMI” W naszej szkole w ramach obchodów światowego Dnia Ziemi ogłoszono konkurs na wykonanie pracy plastycznej obrazującej działania związane z poszanowanie ...

2
1 2 3 następna ostatnia