1 2 3 następna ostatnia


Świebodzin Szóstka

Świebodzin Szóstka

Witamy na blogu SKO SP-6. Zapraszamy do czytania i głosowania.

Kolejny sportowy sukces naszych uczniów!

Tym razem uczeń 7A Bartosz Mikołajczyk w dniach 13 – 16.05.2021 będzie brał udział w konsultacji szkoleniowej piłkarzy ręcznych urodzonych w roczniku 2007 w Żaganiu.

0

Wyniki szkolnego konkursu informatycznego „Mój Robot”

W dniu 12 kwietnia została ogłoszona pierwsza edycja konkursu z grafiki komputerowej i programowania dla uczniów klas 4-8 pod hasłem „Mój EKO Robot”. Celem Konkursu było: -kształcenie umiejętności wykorzystania komputera do zaprojektowania grafiki komputerowej, oraz inwencji twórczej i kreatywno ...

0

WYNIKI KONKURSU pt. „MOJE DZIAŁANIA NA RZECZ ZIEMI”

„Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.” WYNIKI KONKURSU pt. „ MOJE DZIAŁANIA NA RZECZ ZIEMI” W naszej szkole w ramach obchodów światowego Dnia Ziemi ogłoszono konkurs na wykonanie pracy plastycznej obrazującej działania związane z poszanowanie ...

2

Mamy zwycięzców!

Wyniki I etapu ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia”- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro.

1

Najciekawszy kostium postaci literackiej i historycznej

W konkursie dla klas IV na najciekawszy kostium postaci literackiej lub historycznej zwyciężył Krzysztof Jocz (klasa IV b), drugie miejsce zajęła Marta Zagdańska (klasa IV b), a trzecie Pola Maciejewska (klasa IV a).

0

Finał Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego 2021

22 kwietnia w Żagańskim Pałacu Kultury odbył się Finał Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2021.

0

Sportowe Sukcesy!

Sukcesy sportowców z SP6

0

Ogromny sukces Weroniki Raszewskiej

20 kwietnia 2021 roku zostały opublikowane wyniki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. W zmaganiach na etapie wojewódzkim uczestniczyło 193 uczniów, w tym jedna uczennica naszej szkoły.

1

Wyniki konkursu „Rekordy Ziemi" 22.04.2021r.

W ramach Światowego Dnia Ziemi na długiej przerwie odbył się geograficzny konkurs wiedzy „Rekordy Ziemi”. Uczestnicy rozwiązali test online wykazując się znajomością mapy świata i rekordów ziemi.

0
1 2 3 następna ostatnia