15.06.2026

Tydzień Bibliotek 8 – 15 maja

Z okazji Tygodnia Bibliotek, klasa III B wzięła udział w wykonaniu wspólnego plakatu promującego czytelnictwo. W czasie lekcji bibliotecznej uczniowie wypożyczyli książki, które polecają do przeczytania, a następnie wykonali plakat ,,To warto przeczytać’’. Książki z plakatu znajdują się w naszej bibliotece. Natomiast chętni uczniowie z pozostałych klas w czasie przerw ozdabiali zakładki do książek. Zakładki zostaną przekazane przyszłym pierwszoklasistom. Celem działania było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz zachęcanie do częstszego korzystania z biblioteki. K. Giecołd

Tydzień Bibliotek 8 – 15 maja

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 14
  • 11