15.06.2026

Lider Edukacji o Segregacji

Z dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła po raz kolejny I miejsce i tytuł Laureata „Lidera Edukacji o Segregacji” w XXIX edycji akcji „Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”.

To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem ogromnego zaangażowania całej społeczności szkolnej.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych i troskę o środowisko naturalne.

Podczas akcji udało się zebrać aż:

  • 1772 kg elektrośmieci,
  • 8190 kg makulatury,
  • 114 kg butelek pet,
  • 70 kg baterii.

Dziękujemy za wspólne działania na rzecz ekologii!!!

Koordynatorzy projektu: Ewelina Ambroży i Ewelina Pałetko-Koloska

Lider Edukacji o Segregacji

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 11
  • 6