15.06.2026
Lider Edukacji o Segregacji
Z dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła po raz kolejny I miejsce i tytuł Laureata „Lidera Edukacji o Segregacji” w XXIX edycji akcji „Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”.
To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem ogromnego zaangażowania całej społeczności szkolnej.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych i troskę o środowisko naturalne.
Podczas akcji udało się zebrać aż:
- 1772 kg elektrośmieci,
- 8190 kg makulatury,
- 114 kg butelek pet,
- 70 kg baterii.
Dziękujemy za wspólne działania na rzecz ekologii!!!
Koordynatorzy projektu: Ewelina Ambroży i Ewelina Pałetko-Koloska

0
0
