21.03.2022

Pierwszy Dzień Wiosny z SKO:)

Było kolorowo, wesoło i ekologicznie. Wzięliśmy udział w kolorowym korowodzie i powitaliśmy wiosnę! Towarzyszyła nam również żyrafa Lokatka ii tematyka SKO !

imgimgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 12
  • 5