25.09.2022

Kulturowo z SKO :)

Pierwszy Dzień Jesieni spędziliśmy baaaardzo aktywnie i kulturowo :) Wybraliśmy się na spektakl WESOŁY RYJEK :) Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i lajkowania :)

imgimgimgimgimg

1
Dodaj Komentarz
  • 32
  • 24
  • 27
Komentarze