25.11.2019

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy Miś” – mój przytulasek

img, tj. Dnia 25.10.2019 r. ucz. kl. I-III przyniosły do szkoły swoje misie – przytulaski.Organizatorem święta była Szkolna Kasa Oszczędności.

Dla wielu z nich to najcenniejsza maskotka. Pluszowe misie towarzyszyły nam wszędzie. Były z nami na lekcjach, przerwach, na boisku, podczas naszych zabaw. Zwiedziły całą nasza szkołę. I tak nasza szkoła zapełniła się „rodzinką różnorodnych pluszaków” – tych dużych i małych, tych starych i nowych oraz tych kolorowych i beżowych. Uczniowie obejrzeli wspaniałą prezentację  przedstawiającą historię misiów – bohaterów książek i filmów, począwszy od misia  Teddy, a skończywszy na znanym dzieciom Kubusiu Puchatku. Ponadto układały puzzle, malowały różne kolorowanki.

Dzień Pluszowego Misia zakończył się pamiątkową fotografią z naszymi  kochanymi misiami.

img

27
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 9
  • 5
Komentarze