1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
28
Blog SKO

SKO SP1 w Szprotawie

SKO SP1 w Szprotawie

Witajcie w naszej bajce..... SKO to wielka przygoda i niekończąca się opowieść o oszczędzaniu, o działalności SKO, o organizowanych akcjach propagujących mądre, systematyczne, aktywne oszczędzanie. Zapraszamy i nakłaniamy do czytania naszych informacji o wszystkich podejmowanych działaniach w ramach SKO, komentowania ich i oddawania głosików. Pozdrawiamy :)

Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza ALE KINO !!!

Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza ALE KINO !!! 6 grudnia byliśmy TU.

148

Trwa akcja „Góra grosza”

Akcja „Góra grosza”

39

„Najaktywniejszy Blogowicz grudnia”

SKO ogłasza konkurs : „Najaktywniejszy Blogowicz grudnia”

83

Konkurs plastyczny "Jesienny portret Żyrafki Lokatki" rozstrzygnięty

Na konkurs wpłynęło 53 prace. Prace było różnorodne i bardzo ciekawie wykonane.Komisja wyróżniła po 3 prace z każdej klasy.Każdy uczestnik otrzymał dyplom, wyróżnieni uczniowie także nagrody. Zwycięskie prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym tworząc ciekawą galerię.

55

U Jędrzeja Czarodzieja

Dzień 29 listopada 2019 w naszej szkole to był dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Andrzejki są okazją do dobrej zabawy a jednocześnie źródłem szacunku dla obrzędów ludowych przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W tym dniu, magii i czarów nie było końca.Dzieci poznawały jakie zawód będą wykonywa ...

34

Kolorowo i zdrowo odżywiamy się przez cały rok

W dniach od 8.11.2019 uczniowie klas I-III wzięli udział w akcji promującej zdrowe odżywiania.W tych dniach dzieci poznały moc zdrowego odżywiani na funkcjonowanie organizmu. Poznali nazwy witamin i ich pozytywne właściwości. Na koniec przyrządzono zdrowe kanapki, sałatki warzywne i owocowe. Człon ...

4

Jak uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2019 nasi uczniowie, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości Polski także wspólnie odśpiewali 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego".Uczniowie wykonali gazetki ścienne oraz biało- czerwone flagi.. Żyrafka Lokatka również przyłączyła się do świętowania.

15

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dnia 5.11.2019 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W obchodach wzięła także Żyrafka Lokatka, która przebrała się za biedronkę i brała udział w zabawie.

28

Pamiętamy o zmarłych

Przed Dniem Zmarłych społeczność szkolna pamiętała o ludziach,którzy odeszli.Wspominała ich zasługi.Wspominała swoich bliskich. Uczniowie udali się pod pomnik papieża Jana Pawła i zapalili znicze.

6
1 2 3 następna ostatnia