29.11.2020

Podsumowanie listopada....

.... miesiąca dedykowanego tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Przez cały miesiąc staraliśmy się przybliżyć Wam tematykę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Oto jakie problemy poruszaliśmy w naszych wpisach:

------> "Bezpieczeństwo przede wszystkim" a w nim zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz odblaskowa moda drogowa. Waszym faworytem okazała się odblaskowa czapeczka a do naszego TOP 5 dopisaliście odblaskową maseczkę. 

------> "Bezpieczna droga do i ze szkoły", w kórym przedstawiliśmy drogę, jaką pokonują nasi uczniowie w drodze do szkoły i z powrotem do swoich domów. Jak widać z załączonych zdjęć-jest ona bezpieczna, ale ostrożność należy zachowywać zawsze!

------> "Bezpieczni w czasie wolnym od zajęć" - tutaj nasi skrybowie przedstawili jak bezpiecznie spędzacie czas w trakcie chwil wolnych od nauki. 

------> "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" W tym wpisie skorzystaliśmy z porad Lokatki oraz umieściliśmy materiały edukacyjne dostarczone przez Bank Pko. Zapraszamy do lektury. 

------> "Listopad miesiącem bezpieczeństwa w ruchu drogowym" , gdzie zamieściliśmy krzyżówkę a na jaki temat? oczywiście BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM! :) 

------> "PAN STOP uczy i utrwala znaki drogowe", gdzie uczniowie stworzyli użyteczną postać, z którą uczą się o BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM oraz ZNAKÓW DROGOWYCH. 

------> Podsumowanie tematycznych zmagań oraz wyłonienie zwycięzcy poprawnie rozwiązanej krzyżówki :)

 

Nadszedł zatem czas, aby wylosować zwycięzców.

Zgłoszenia - rozwiązanie całej krzyżówki dotrzymując określonego w regulaminie terminu- przysłali nam:

Igor Jóźwiak, Wojciech Zimny, Natalia Dankowska, Kinga Taczanowska, Franciszek Tomaszewski,     Oliwia Kaczmarek, Filip Stanisławski, Weronika Szymczak. 

Chwila niepewności, losowanie:

 

img          img

Ręka Pani Dyrektor okazała się szczęśliwa dla:

Kingi Taczanowskiej i Weroniki Szymczak

Gratulujemy :)

Nagrody można odebrać z sekretariatu szkoły od poniedziałku do piątku w gdzinach: 8:00- 13:30.

 

6
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 8
  • 5
Komentarze