17.04.2015

"Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

FINAŁ WOJEWÓDZKI:)

W Kostrzynie n/O odbyły się finały wojewódzkie największego w Polsce turnieju piłki nożnej dla dzieci "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" Nasi uczniowie (wśród nich wielu SKO-wiczów) reprezentowali powiat żagański.

W kategorii wiekowej U10 na 16 drużyn nasi chłopcy zajęli 9 miejsce.

IMG_20150408_1143501.jpg

Drużyna U12 na 24 zespoły uplasowała się na bardzo dobrym 5 miejscu.

Dobry występ chłopców w kategorii U12 "zaowocował" powołaniem Adriana Srebniaka i Patryka Brzezickiego do reprezentacji województwa lubuskiego w piłce nożnej rocznik 2003.

IMG_20150409_1039532.jpg

Adrian (7. od lewej), Patryk ( 8. od lewej, nie licząc maskotki)

O  piłkarskich poczynaniach naszych uczniów mogą przeczytać mieszkańcy powiatu żagańskiego. W czwartkowym wydaniu gazety " LOKALNA"

Scan.tif

Scan1.tif

Wielkie brawa dla piłkarzy i trenera pana Tomasza Słomińskiego.

Uczennica naszej szkoły(SKO-wiczka) Agata Jowik, która w tym turnieju reprezentowała barwy MUKS Stilon Gorzów w kategorii dziewcząt U12 wraz z drużyną zajęła 1 miejsce i będzie reprezentować województwo lubuskie w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym w Warszawie.

2424_zwycieskadruzynadziewczatu12muksstilongorzowfot.a.kraszewski.jpg

Agata (3. od lewej, nie licząc maskotki )

Gify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierkiGify, złote iskierki

I KCIUKI TRZYMAĆ BĘDZIEMY :)

171
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 11
  • 7
Komentarze