11.02.2017

Pożegnanie z feriami

fotorelacja naszych SKO-wiczek

Dwa tygodnie ferii minęły błyskawicznie. Wiadomo, co dobre- szybko się kończy. Już nie będzie długiego spania, przeciągania się w pościeli  do 10, beztroskich chwil. Szkoda?...

Myślę, że nie…

Niektórzy z niecierpliwością czekają na powrót do szkoły, spotkania z przyjaciółmi, długie rozmowy z kolegami i koleżankami, dzielenie się swoimi wrażeniami z minionych dni. Nasze SKO-wiczki nie wytrzymały i  już dzisiaj chcą opowiedzieć Wam o swoich atrakcjach. Zapewniły, że podczas ferii bawiły się doskonale, znajdując jednocześnie czas na systematyczne wizyty na szkolnym blogu.

W pierwszym tygodniu ferii była przepiękna zima. Basia wykorzystała tą cudowną aurę, dużo spacerowała i udokumentowała fotkami iłowski park w zimowej pierzynce.

 

 

 

 

Zgadzacie się ze mną, że jest piękny?...

 

Wicia jest fanką aktywnego trybu życia :)) Lubi sport i dużo ruchu. Tym razem wspinała się na ściance, oczywiście pod nadzorem dorosłych. Spójrzcie jaka jest odważna i sprytna!!!           Ćwiczyła też jazdę na łyżwach.

Może rośnie nam nowa olimpijka:)

Alladynka12 oraz Julitka5 podobnie jak Wicia ferie spędzały bardzo aktywnie. W wolnych chwilach chętnie przebywały na basenie, doskonaląc technikę pływania. Po miłej zabawie w wodzie relaksowały się na kręgielni.