25.04.2015

Młody strażak i jego wielki sukces

MIŁOSZ MESJASZ JEST VICE-MISTRZEM

WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO.

Gify, linie

Dnia 24 kwietnia 2015r. w sali Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu odbyły się eliminacje woj. lubuskiego do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Bardzo duży sukces odniósł  uczeń Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej Miłosz Mesjasz ,który jest członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Ruszów. Miłosz reprezentował powiat żagański.

Po teście pisemnym (37 pkt. na 40 możliwych) zajmował pierwsze miejsce, a po finale ustnym ostatecznie zajął bardzo dobre 2 miejsce i uzyskał kwalifikacje do turnieju na szczeblu kraju.

copy2_of_1.jpg

copy_of_P055.jpg

copy_of_P058.jpg

copy_of_P060.jpg

copy_of_P062.jpg

Turniej ogólnopolski obędzie się  w Polanicy Zdrój  i będzie trwał 3 dni gdzie uczestnicy zmierzą się z testem pisemnym, pytaniami zadawanymi bezpośrednio przez komisję oraz specjalistycznym – pożarniczym zadaniem praktycznym. Miłosza do udziału w OTWP na szczeblu  gminy, powiatu i województwa bardzo dobrze przygotował jego tato ml. asp. Rafał Mesjasz z KP PSP Zgorzelec oraz członek OSP Ruszów.  Opiekunem ze strony szkoły jest pani Joanna Jakimiuk.

copy_of_P066.jpg

 

Za notatkę i zdjęcia dziękujemy tacie Miłosza panu Rafałowi Mesjaszowi i gratulujemy sukcesu syna.

Gify, linie

O  Miłoszu można przeczytać na stronie internetowej "Wędrowca Ruszowskiego"

http://ruszowplus1.blogspot.com/

212
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 1
  • 2
Komentarze