30.11.2021

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego SKO "Bezpieczna, jesienna i odblaskowa wycieczka z Lokatką lub Hatetepesem"

Ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego SKO "Bezpieczna, jesienna i odblaskowa wycieczka z Lokatką lub Hatetepesem". Gratulujemy laureatom i jeszcze raz dziękujemy za wzięcie w nim udziału uczniom ze szkół: SP Tereszewo, SP 1 Legnica, ZSPiP Czechy, SP 2 Szprotawa, SP 4 Kościerzyna. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody.

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego SKO

"Bezpieczna, jesienna i odblaskowa wycieczka

z Lokatką lub Hatetepesem"

 

 

KLASY I

 

I miejsce- Sara Jabłońska kl. I a SP 4 Kościerzyna

II miejsce – Hubert Knowski kl. I SP Tereszewo

III miejsce- Karolina Drzewiecka kl. I SP Tereszewo

                    Aleksander Troka kl. I a SP 4 Kościerzyna

Wyróżnienia- Milena Pelowska kl. I a SP 4 Kościerzyna

img

 

KLASY II

I miejsce- Karol Rychlik kl. II  ZSPiP Czechy

                 Eryk Haładyniak kl. II ZSPiP Czechy

II miejsce Marcel Szafran kl. II ZSPiP Czechy

                 Anna Lubińska kl.II b SP 4 Kościerzyna

                 Filip Szczawiński kl. II SP Tereszewo

III miejsce Katarzyna Plopa kl. II SP 2 Szprotawa

                  Wojciech Chwiałkowski ZSPiP Czechy

                  Nataniel Ugowski kl. II c SP 4 Kościerzyna

                  Mikołaj Bronk kl. II c SP 4 Kościerzyna

Wyróżnienia- Maria Szewczyk kl. II ZSPiP Czechy

                        Natasza Nazarska kl. II ZSPiP Czechy

                        Kornelia Wendt  kl. II c SP 4 Kościerzyna

Udział-Karina Czapiewska kl. II b SP 4 Kościerzyna

 img

KLASY III

I miejsce- Hanna Lubińska kl. III a SP 4 Kościerzyna

II miejsce- Adaś Węsierski kl. III a SP4 Kościerzyna

                   Rysio Stencel kl. III a SP 4 Kościerzyna

                   Hania Knitter kl. III a SP 4 Kościerzyna

III miejsce- Andżelika Lubińska kl. III a SP4 Kościerzyna       

Wyróżnienia- Agnieszka Kowalczyk kl. III a SP4 Kościerzyna

                       Jan Sulej kl. III a SP4 Kościerzyna

                       Szymon Bela kl. III a SP4 Kościerzyna

                       Patrycja Gudzyk kl. III a SP 1 Legnica

 img

KLASY VI

I miejsce- Igor Lipski kl. VI a SP 4 Kościerzyna

II miejsce- Nina Lipska kl. VI a SP4 Kościerzyna

III miejsce- Oliwia Sulej VI a SP4 Kościerzyna

 

img 

Gratulacje!!!

 

14
Dodaj Komentarz
  • 28
  • 27
  • 23
Komentarze