1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Spotkanie ze strażakami

W dniach 23-24 listopada 22 r. uczniów klas I-III odwiedzili strażacy. Dzieci utrwalały poznane zasady dotyczące bezpieczeństwa na co dzień - w domu, w szkole czy na drodze.

2

Test Wiedzy Ogólnopolskiego Konkursu "Jestem Bezpieczny tu i tam, skuteczne zasady znam"

Publikujemy Test Wiedzy Ogólnopolskiego Konkursu "Jestem Bezpieczny tu i tam, skuteczne zasady znam" dla SKOwiczów z klas I-VI. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu pod linkiem https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sp4-koscierzyna/zapraszamy-do-ogolnopolskiego-konkursu-wiedzy-jestem-bezpieczn ...

6

Pierwsza pomoc- to warto wiedzieć

Resuscytacja, reanimacja, numery alarmowe… to mocne słowa dla wszystkich. Jednak uczniowie wiedzą, ze pod tymi słowami kryją się ważne zagadnienia, które są czymś naturalnym. Trudne? Nietrudne. Każdy da radę, niezależnie od wieku.

4

Zapraszamy do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy- "Jestem bezpieczny tu i tam, skuteczne zasady znam"

Zapraszamy SKOwiczów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy- "Jestem bezpieczny tu i tam, skuteczne zasady znam". Wystarczy odpowiedzieć na pytania zawarte w teście i przesłać odpowiedzi oraz swoje dane na podany adres mailowy skosp4koscierzyna@wp.pl Losowanie zwycięzców 28.11.22 r.

4

Warsztaty - "Bądź bezpieczny na drodze"

Uczniowie z klas I wzięli udział w warsztatach "Bądź bezpieczny na drodze". Dzieci utrwalały znajomość zasad poruszania się po drodze oraz konieczność noszenia elementów odblaskowych w okresie jesienno-zimowym. Nazywały także poznane znaki drogowe podczas wspólnych zabaw.

6

SKOwicz bezpieczny w sieci- ciekawostki z poradnika

Dzisiaj publikujemy ciekawostki z poradnika "Skowicz bezpieczny w sieci"- zachęcamy do poczytania!!!

9

NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ BEZPIECZNY!

Bezpieczeństwo pieszych w dużej mierze zależy od ich dobrej widoczności. Osoby mające na sobie ciemne ubranie widziane są przez kierującego samochodem zaledwie z 40 m, natomiast niewielki, odblaskowy element powoduje, że stajemy się widoczni nawet z odległości 150 m. Używanie elementów odblaskowych ...

8

Zbiórka dla Ukrainy

Armia Wolontariuszy wraz z SKO przyłącza się do akcji: "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Chcemy pomóc dzieciom i najbardziej potrzebującym mieszkańcom z Krysowic Czyszek z Ukrainy. Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do włączenia się w tę inicjatywę i przekazanie ...

12

Potrafię wezwać pomoc- zajęcia praktyczne w klasie I b

SKOwicze z klasy I b wzięli udział w zajęciach praktycznych- "Potrafię wezwać pomoc". Pierwszoklasiści utrwalali poznane numery alarmowe oraz ćwiczyli wzywanie pomocy. Brawo!!!

16

”Bo ten numer każdy zna: Jeden, jeden, potem dwa”

Już od najmłodszych lat uczymy dzieci znajomości numerów alarmowych oraz prawidłowego wzywania pomocy. Wiedza dzieci w zakresie bezpieczeństwa, umiejętnego zachowania się w przypadku zagrożenia, znajomość numerów alarmowych potrafi uratować ludzkie życie.

6
1 2 3 następna ostatnia