1 2 3 następna ostatnia

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
4
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zdrowe produkty kupujemy, żywności nie marnujemy!” .

SKO zaprasza uczniów z klas I-III z naszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościerzynie do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Zdrowe produkty kupujemy, żywności nie marnujemy!”.

20

Zdrowe kanapki z naszymi nowalijkami

Kolejne zdrowe zadanie za nami - to zdrowe kanapki, które przyrządzili uczniowie z klasy II a. W swojej pracy wykorzystali pieczywo razowe oraz z ziarenkami, a także dużo warzyw i innych pyszności. Nie zapomnieli dodać własnoręcznie wyhodowanych nowalijek. Kanapeczki były śliczniutkie, pyszniutkie ...

38

Zdrowe pieczywo- od ziarenka do zdrowego bochenka

Uczniowie klasy drugiej omówili kolejny temat: "Zdrowe pieczywo". Dzieci dowiedziały się, że najlepiej spożywać ciemne pieczywo, z mąki razowej i z ziarenkami. Potem drugoklasiści wykonali prace plastyczne "Od ziarenka do zdrowego bochenka". Za tak piękne prace otrzymali nagródki- szósteczki z plast ...

30

Zdrowe soki- zdrowy dzień

Miesiąc maj rozpoczęliśmy "Zdrowym dniem". Najpierw poczytaliśmy przewodnik SKO- "Apetyt na zdrowie - czyli o zasadach prawidłowego odżywiania..." w celu przypomnienia wiadomości o witaminkach i minerałach potrzebnych dla dobrego zdrowia. Później omówiliśmy piramidę żywienia i poczytaliśmy jakie ko ...

30

Majowe zadania

Zadania na maj to - zdrowe odżywianie lub niemarnowanie żywności. Zachęcamy wszystkich do korzystania z przewodnika SKO "Apetyt na zdrowie- czyli o zasadach prawidłowego odżywiania, świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności"- tu znajdziecie wiele ciekawych informacji. My również będziemy z niego ...

50

100% wykonanych testów w kolejnych klasach!

Kolejne klasy test już zaliczyły, brawo!!!

35

Eko-drzewo- 3 prace wysłane!

Wysłaliśmy 3 prace na Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-drzewo" do Szkoły Podstawowej w Chudku. Eko-drzewka wykonały: w kategorii praca przestrzenna- Nina L. z kl. V a, w kategorii praca plastyczna- Hania L. z kl. II a, Ania L. z kl. I b. Wielkie brawa!!!

28

Test Wiedzy SKO- wyniki z dnia 26 kwietnia

Przedstawiam Wam wyniki Testu Wiedzy SKO- stan z dnia 26 kwietnia. Najwięcej testów wykonali uczniowie z klas: II a, V b i VI a- GRATULACJE!!! Pozostałe klasy zachęcam do wykonania Testu Wiedzy SKO, bo przedłużono jego aktywność do 9 maja 2021 r.

24

Konkurs Plastyczny "Jestem EKO- Ziemię ratuję..."- wyniki

Dzisiaj przedstawiamy Wam wyniki II Szkolnego Konkursu Plastycznego "Jestem EKO- ziemię ratuję, oszczędzam, sadzę, segreguję". Wszyscy uczniowie biorący w nim udział wykonali piękne prace. Otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez SKO oraz maskotki. Gratulujemy!

24

My śmieci segregujemy, bo to umiemy!!!

W naszej szkole od kilku lat segregujemy śmieci do pojemników ustawionych na korytarzach szkolnych. Dodatkowo mamy kącik, gdzie zbieramy: baterie, nakrętki, suchy chleb dla zwierząt leśnych i zużyte tonery. Jesteśmy EKO!!!

51
1 2 3 następna ostatnia