1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Wróżby andrzejkowe w bezpiecznej odsłonie!
7
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Brawa dla Ani

Mamy kolejny sukces w Ogólnopolskim "Konkursie wiedzy o oszczędzaniu"- Ania L. z kl. I b została wylosowana! Brawa!!!

12

NASZE SUKCESY W KONKURSIE "MASECZKA SKO"

Miło Was powiadomić, że mamy sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Maseczka SKO" zorganizowanym przez SKO w Wąsoszu. Serdecznie dziękujemy Komisji Konkursowej i wszystkim, którzy wysłali swoje prace. Brawa!!!

12

Szkolny Konkurs SKO "RYMOWANKI O OSZCZĘDZANIU"- rozstrzygnięty!!!

W dniach od 1-20.10.20 r. uczniowie z klas I-III wzięli udział w Szkolnym Konkursie SKO- "Rymowanki o oszczędzaniu". Dzisiaj poznajmy wyniki, wręczenie nagród wkrótce:) BRAWA dla uczestników.

7

DARY DLA HOSPICJUM- ARTYKUŁ

16.10.20 r. ukazał się artykuł o naszej akcji.

13

DARY DLA HOSPICJUM

Uczniowie z klas I-III i SKO SP 4 Kościerzyna przyłączyli się kolejny już raz do akcji Armii Wolontariuszek z naszej szkoły- "Zbiórki darów dla hospicjum w Kościerzynie". Serdecznie dziękujemy Rodzicom, za przekazanie środków czystości. Opiekunka Armii Wolontariuszek p. Kinga zawiozła dary do Hospic ...

5

Konkurs Literacki

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie literackim organizowanym przez SKO w Starej Niedziałce. Ten link przybliży Wam szczegóły konkursu.

5

ZNAMY SPOSOBY NA EKOOSZCZĘDZANIE Z SKO

13.10.20 r. uczniowie z klasy II a poczytali przewodnik "Pięć sposobów na ekooszczędzanie z SKO", potem rozwiązali pytania quizowe oraz krzyżówkę. Na zakończenie wykonali prace literacko- plastyczne na Szkolny Konkurs SKO "Rymowanki o oszczędzaniu".

4

Mamy 9-cioro nowych SKOwiczów- Konkurs dla klas I rozstrzygnięty

12.10.20 r. rozstrzygnęliśmy Szkolny Konkurs SKO dla klas I "Jesteśmy w SKO". Mamy 9-cioro nowych SKOwiczów. Brawo Pierwszaczki! I miejsce - I a 6 SKOwiczów, II miejsce- I b- 2 SKOwiczów, III miejsce- I c- 1 SKOwicz. Gratulacje!!!

2

Nagrody z Orzysza dotarły

Dziękujemy za upominki SKO Orzysz. Zachęcamy naszych Blogowiczów do brania udziału w konkursach ogólnopolskich organizowanych na Szkolnych Blogach.

9

Rozpoczynamy zbiórki baterii, nakrętek, makulatury, tonerów...

Odpady segregujemy i rozpoczynamy zbiórki różne: baterii, nakrętek, makulatury i suchego chleba dla zwierząt leśnych.

2
1 2 3 następna ostatnia